Skocz do zawartości

Laptop nie działa na baterii


Jagla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprawa wygląda następująco. Mam nowego laptopa Lenovo Z500 który do tej pory działał bez zarzutów. Jednak problem pojawił się, gdy zostawiłem go na 3 tygodniu w mieszkaniu w innym mieście (cały czas był wyłączony, na 99,5% nikt go nie ruszał) i jak wróciłem laptop nie chciał się w ogóle odpalić i dopiero po podłączeniu zasilacza wszystko działa normalnie. Co istotne, w momencie kiedy odłącze zasilacz na działającycm laptopie to się po prostu wyłącza. Ktoś wię co to może oznaczać ? Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

ostawiłem go na 3 tygodniu w mieszkaniu w innym mieście (cały czas był wyłączony, na 99,5% nikt go nie ruszał) i jak wróciłem laptop nie chciał się w ogóle odpalić i dopiero po podłączeniu zasilacza wszystko działa normalnie.

A co tu jest dziwnego? Bateria sie rozładowała i tyle. Normalna zdrowa reakcja.

 

na działającycm laptopie to się po prostu wyłącza. Ktoś wię co to może oznaczać ?

Ile czasu ładowałeś baterię?

Odnośnik do komentarza

Nie jestem w stanie powiedzieć jak długo zasilacz był podpięty ale wg mnie wystarcząjąco długo, żeby laptop nie wyłączył się po odłączeniu kabla.

 

Zauważyłem też istotną rzecz, a mianowicie teraz jak mam podłączony zasilacz to pokazuje mi co prawda, że bateria się ładuje ale cały czas stoi na tym samym pozioime 36% (a ładuje się już 1h+)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...