Skocz do zawartości

Fabryczne programy VAIO w laptopie Sony VAIO


volin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 4 lat posiadam laptopa Sony VAIO VPCEE2E1E. Po kupnie laptopa były wgrane na niego programy VAIO razem z systemem Windows 7 Home Premium. Rok od kupna laptop strasznie zamulał bo miałem pełno śmieci i postanowiłem 1 raz w życiu zrobić wtedy format systemu i dysku. No i że się bardzo na komputerach nie znałem znalazłem poradnik na YT no i przystąpiłem do formatu. Tylko że ja byłem głupi i nie wiedziałem że jest takie coś jak partycja Recovery do formatu bez płyty i niestety sformatowałem dysk i system a płyty z Win 7 nie miałem bo system był już zainstalowany po kupnie. Brat pobrał mi z sieci Win 7 Home Premium 64 bitowy kazał mi go zainstalować i wklepać klucz Win 7 który jest na naklejce pod laptopem, zainstalowałem system wklepałem klucz z naklejki pod laptopem i wszystko ładnie śmigało, klucz został aktywowany poprawnie i nadal używam legalnie Win 7. Ale niestety po formacie i zainstalowaniu Win 7 z płyty nie było fabrycznych programów VAIO które były zainstalowane po kupnie laptopa. I moje pytanie jest takie, czy mogę jakoś zdobyć te fabryczne programy VAIO na mojego laptopa ?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...