Skocz do zawartości

Czy można wyłączyć niektóre funkcję w Avast 2015?


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że posiadam antyk w postaci procesora 1.3 Ghz oraz 512 RAM chciałbym się zapytać czy są takie funkcję w Avast 2015 które nie są niezbędnę? Komputer i internet jakoś zbytnio wolno nie chodzą ale po przesiadce ze starego Avasta jeszcze w wersji 4.8 widać zmianę w przeglądaniu oraz szybkości komputera o jakieś 0.4 - 1s. Nie korzystam z programów pocztowych, pocztę sprawdzam przez przeglądarkę. Skanowania mam pełne. Zrobiłem formata w związku z infekcję i po zainstalowaniu tego nowego Avasta odczułem tą różnicę.

 

Czy są jakieś funkcje które można wyłączyć? Nie narzekam na szybkość no ale jak patrzę on ma tutaj nawalone tych ustawień oraz funkcji więc zapytam doświadczone grono czy wszystko musi być full?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Możesz spersonalizować instalację pozostawiając jedynie osłonę plików i osłonę www. Narzędzia (kolumna środkowa) możesz wykluczyć z instalacji (oczywiście mam na myśli Avasta w wersji darmowej). Do przeglądarki możesz dorzucić Adguard. Jeśli to stary komputer, to możesz rozważyć też instalacje innego programu - może Panda Cloud Antivirus? Sprzęt faktycznie do mocnych nie należy... Osobiście zastanowiłbym się nad zmianą modelu ochrony i porzuceniem antywirusa działającego w czasie rzeczywistym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...