Skocz do zawartości

Win32/HackTool.Crack.CC


kijek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W podanych raportach brak oznak infekcji, ale mam pytanie: czy to rosyjskie proxy w Firefox jest celowym ustawieniem? Przeklej z dziennika ESET w czym tytułowe zagrożenie zostało wykryte (w jakiej ścieżce dostępu), bo sama nazwa nie świadczy o niczym i nie może być użyta do jednoznacznej identyfikacji.

 

 

PS. Tylko drobniutka kosmetyka do wykonania. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

CloseProcesses:
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\48265782.sys => ""="Driver"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\53364022.sys => ""="Driver"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\95676125.sys => ""="Driver"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\96126848.sys => ""="Driver"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\99585893.sys => ""="Driver"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\48265782.sys => ""="Driver"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\53364022.sys => ""="Driver"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\95676125.sys => ""="Driver"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\96126848.sys => ""="Driver"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\99585893.sys => ""="Driver"
S3 amdiox86; system32\DRIVERS\amdiox86.sys [X]
U3 DfSdkS; No ImagePath
C:\ProgramData\TEMP
CMD: sc config "Mobile Partner. RunOuc" start= demand
CMD: type C:\Users\DG\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\oldx53dy.default\user.js
EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, system zostanie zresetowany. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt. Przedstaw go.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Witam, moja cierpliwość jeżeli chodzi o ponowny skan FRST skończyła się po 4 godzinach to znaczy po rozpoczęciu wykonywania skryptu system się zawiesił i nie reagował przez 4 godziny w żaden sposó musiałem go zresetowac przez odłączenie zasilania.  Jeżeli chodzi o proxy, tak korzystałem, zapomniąłem usunąć z ustawień.

Fixlog.txt

Eset log.txt

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...