Skocz do zawartości

Temat nietypowy.Prośba o wskazanie kilku programów software'owych Picasso


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem mam takie pytania nietypowe,czy istnieją jakiekolwiek programy,które:

1)wyświetlają zużycie cpu i ram w każdym oknie na górze n pasku,tak,jak titletime wyświetla datę i czas

2)czy są programy jakiekolwiek,mogą być płatne,które potrafią odtworzyć,to co było drukowane w ostatnim czasie(ostatnie uruchomienie komputera,ostatni tydzień) podejrzeć,ewentualnie wydrukować

 

3)czy jest jakakolwiek moliwość,aby sterownik skanera opticslim 2400 PLUSTEK do skanera działały na WIN7 64 bit,na 32bit nie ma problemu-tryb zgodności,czy 64 bit,można ,,przeskoczyć na czas skanowania"?wyłączając,bo to nie wchodzi w rachubę tryb emulacji XP

 

4)Windows 7 64 bit nie laduje za kazdym razem wszystkich ikon w tray-czy jest na to lekarstwo?Nie pomaga defragmentacja smartdefrag i podobnymi,czyszczenie miniaturek ccleaner,po prostu co 3 uruchomienie,co czwarte dopiero laduja sie wszystkie

 

5)program,ktory pozwoliby na to ,aby programy w systray win7,ewentualnie w calym systemie byly uruchamiane w kolejnosci,ktora ja wskaze...

 

6)jak zrobic,aby kazde okno otwieralo sie zmaksymalizowane w win7

 

7)usuwanie wszelkich smieci automatycznie przy zamykaniu systemu,np temp

 

8)czy jest pod win7/8 zamiennik double desktop najlepiej freeware ,czyli tzw panic button oraz program zamiennik titletime pod W7/8?Być może ktoś się spotkał,może Administratorka :)

 

9)program zewnętrzny,albo współpracujący,albo nakladka,ktory wyswietlilby dane ip i tym podobne adresata wiadomosci w poczta systemu windows/outlook express

 

10)Jak wyciągnąć i zapisać buttony na przyszlosc,aby mozna bylo je zainstalowac,gdzie sa umiejscowione,np button  zakladek ,transferow,nowej karty prywatnej w OPERA 12

 

 

Jeżeli ,,spaliłem" swój pierwszy post,proszę o przeniesienie,albo usunięcie,za co z góry przepraszam.



Proszę wybaczyć od razu,że już pytanie na FIX,niedawno się zarejestrowałem po  forum SE.Jeżeli bedę coś wiedział,również pomoge na forum

 

Z góry dziękuję za informację

 

Pozdrawiam

 

 

Jeżeli nikt więcej nie włącza się do dyskusji i nie jest w stanie pomóc,a chyba nieto TEMAT DO ZAKOŃCZENIA

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

ad2. może System Explorer i jego funkcja "Historia" ewentualnie programy ochrony rodzicielskiej monitorujące aplikacje, uruchamiane połączenia i strony

ad6. nie każde okno juz zmaksymalizowane da się rozciągnąć na cały ekran...to bez sensu

ad7. przeglądarki internetowe mają taką możliwość usuwania śladów aktywności przy zamykaniu...są programy, które w tle czyszczą cały czas "niepotrzebne" rzeczy, ale to nie jest dobre i czasem zwyczajnie obniża wydajność i przeszkadza w pracy.

Odnośnik do komentarza

Ad2.  Tak z ciekawości wpisałem w google historia drukowania windows 7.

 

Wiele linków się pojawi.

 

@matthew - czy nie idziesz na łatwiznę w szukaniu odpowiedzi na swoje pytania?

@Zappa,spodziewałem się takich odpowiedzi,nie,nie idę na łatwiznę!.Ja też potrafiłem wpisać historia drukowania windows 7 w wyszukiwarkę,albo print history windows,dlatego wyraźnie pytałem,czy istnieje taki program?Typowo,który odtwarza to,co było drukowane,bez żadnych keyloggerów i tego typu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

@Zappa,spodziewałem się takich odpowiedzi,nie,nie idę na łatwiznę!.Ja też potrafiłem wpisać historia drukowania windows 7 w wyszukiwarkę,albo print history windows,dlatego wyraźnie pytałem,czy istnieje taki program?Typowo,który odtwarza to,co było drukowane,bez żadnych keyloggerów i tego typu.Pozdrawiam

Ad.6-rozwiązany,chyba,że ktoś zna inny podobny program, udało mi się znaleźć i wykorzystać aplikację ShellFolderFixUI

program ,,tymczasowy" kazdy folder trzeba najpierw otworzyc,zeby zapamietal,potem te same beda juz zmaksymalizowane,ale lepsze to ,niz nic,limit 10000 folderów

Jeżeli chcemy aplikację aby za każdym razem się otiwerała zmaksymalizowana,to tylko wystarczy we właściwościach skrótu -zawsze zmaksymalizowane,ale foldery windows już nigdzie takiej opcji nie mają

Odnośnik do komentarza

ad2. może System Explorer i jego funkcja "Historia" ewentualnie programy ochrony rodzicielskiej monitorujące aplikacje, uruchamiane połączenia i strony

ad6. nie każde okno juz zmaksymalizowane da się rozciągnąć na cały ekran...to bez sensu

ad7. przeglądarki internetowe mają taką możliwość usuwania śladów aktywności przy zamykaniu...są programy, które w tle czyszczą cały czas "niepotrzebne" rzeczy, ale to nie jest dobre i czasem zwyczajnie obniża wydajność i przeszkadza w pracy.

@ichito ad.7 mnie właśnie chodzi o taki program,ale który przy zamykaniu,nie w tle wyczyści nie z przeglądarki śmieci,ale temp,temp użytkownika automatycznie,jeżeli takowy znasz,proszę o informację

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...