Skocz do zawartości

Windows 7 lagi w grach na facebooku


Slavoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, którego nie potrafię samodzielnie rozwiązać. Google też mi nie wiele podpowiedziało, zatem zwracam się do Was o pomoc.

 

Generalnie chodzi o gry na facebooku. Niektóre mulą, lagują, że praktycznie nie da się grać. Inne chodzą w miarę dobrze.

Mam taki słabszy komp obecnie, HP DC7800 z 2GB RAM

Na drugim takim samym, ale na systemie XP gry działają normalnie, płynnie, bez żadnych zacinek. Tylko na Win7 jest problem.

Sprawa generalnie dotyczy zapewne Adobe Flash.

 

Czy ktoś wie jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wykonałem Twoje zalecenia i dodatkowo wyczyściłem za pomocą CCleaner m.in dane Adobe Flash

Niby nieco pomogło, ale to nie jest jeszcze to czego bym oczekiwał porównując z drugim kompem.

 

Dwa pytania:

1. Czy coś można jeszcze zrobić?

2. Potrzebuję Javy gdyż uzywam Netbeans i jest mi niezbędna. Którą wersję mam zainstalować? Proszę o link do downloadu.

Odnośnik do komentarza

Najnowszą Javę można zawsze pobrać stąd (JRE) oraz stąd (JDK), w Twoim wypadku będą to wersje Windows x86 Offline (należy zaznaczyć pole "Accept License Agreement" przed pobraniem).

 

Potrzebujesz środowiska Adobe AIR oraz Shockwave Playera? Jeżeli nie, również sugeruję odinstalowanie ich z Panelu Sterowania.

 

Tytułowy problem występuje na każdej przeglądarce?

Ja nic w logach więcej (na razie) nie dostrzegam, natomiast w tematyce możliwego adware/infekcji trzeba już czekać na pomoc @picasso

Odnośnik do komentarza

Przeprosiłem się na chwilę z nielubianym przeze mnie IE i o dziwo wszystko śmiga, zatem problem jest rozwiązany, ale tylko pobieżnie, gdyż chciałbym nadal korzystać w pełni z Firefoxa.

Ale dlaczego śmiga na IE a na FF nie? Przecież to ten sam Flash Player?

 

Co do wirusów to jestem tutaj bardzo ostrożny więc raczej nic się nie przyplątało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...