Skocz do zawartości

Problem po próbie zamontowania obrazu płyty.


WooleS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczorajszego wieczora pobrałem plik .iso który postanowiłem zamontować, okazało się to dużym błędem z mojej strony. Program deamon zatrzymał się w trakcie uruchamiania, nie było możliwości wyłączenia jego procesu w menadżerze zadań a cały system mocno spowolnił. W pierwszym momencie spróbowałem uruchomić ponownie komputer mając nadzieję że to rozwiąże problem, niestety okazało się że system nie chce się zamknąć a sam proces zostaje uruchomiony przy starcie systemu i nie da się go wyłączyć, następnym krokiem była próba przywrócenia systemu - nie powiodła się ona ponieważ w trakcie wykonywania przywracania, system znów zatrzymał się na ekranie zamykanie i jedynym wyjściem było ręczne wyłączenie komputera przez przytrzymanie przycisku zasilania. Po ponownym uruchomieniu spróbowałem odinstalować deamona ale było to niemożliwe, ponieważ proces deinstalacji zatrzymał się w połowie i znów jedynym wyjsiem było wyłączenie i włączenie ponownie komputera. Dopiero po uruchomieniu systemu w trybie awaryjnym udało mi się cofnąc system, co po części rozwiązało problem ale teraz po jego uruchomieniu dostaje komunikat z nieznanym błędem (niestety, nie mam zrzutu ekranu). Dodam że na systemie są zainstalowane najnowsze aktualizacje, program antywirusowy to ESET NOD32, system staram się regularnie sprzatać przy użyciu CCleanera i przez odinstalowywanie nieużywanych programów. Do wczoraj problemów nie było. 

 

 

 

 

Extras.Txt

OTL.Txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

AutoRuns.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...