Skocz do zawartości

Błąd gry


Daniel2000

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Miałem kiedyś problemy z kartą graficzną (AMD) konkretnie z aktualizacją sterownika karty graficznej. Udało mi się pomyślnie zainstalować najnowszy sterownik karty graficznej żeby uruchomić grę i przez dłuższy czas grałem bez żadnych błędów. Nie mogę wcale zmienić karty graficznej z Intela na AMD. Instalowałem wszystkie dostępne sterowniki do tej karty graficznej wraz z tym fabrycznym i rezultat taki sam.

Odnośnik do komentarza

To prawdopodobnie kontynuacja Twojego poprzedniego problemu (znalazłam Twój starszy temat z lipca bodajże). Czy karta of AMD jest widoczna w systemie w Menadżerze Urządzeń w tym momencie?

Gdzieś czytałam, że czasem instalacja innych sterowników do karty graficznej niż te dostarczane przez HP powoduje takie problemy z wybieraniem karty. Na Twoim miejscu spróbowałabym kasacji sterowników do AMD i instalacji takich dostarczonych przez HP.

Może też zerknij tu na forum HP: http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Display-and-Video/GUIDE-Update-AMD-Mobility-Radeon-drivers-to-fix-graphics/td-p/1406655

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...