Skocz do zawartości

Avast blokuje strony gdy próbują przekierować na rhrsh.gazzysworld.org


broneq

Rekomendowane odpowiedzi

W moim komputerze gdy próbuję wejść na liczne strony avast blokuje je, gdyż coś próbuje przekierować je na następujący adres: hxxp://rhrsh.gazzysworld.org/general-council/pm9cHxTVfq3N1LO88XcBDwJqp4qfEeuaJRtOUzWY--qbVTXZL1I5oBSKeHcUfH6_/l7Yo97twu9/-NIPKOFf0g8A~~/ZWZlOTI2Zjc4OTllNDZhZTIzZDZjMDEzYmI2O/general-damage.stm

Między innymi nie mogę wejść na stronę, z której mógłbym pobrać FRST, dlatego nie dołączam z niego logów.

Nie wiem, co może być źródłem problemu. Nie ściągałem ostatnio nic nadzwyczajnego, więc nie wiem jak ten kolejny wirus wszedł w ten komputer :/

Próbowałem również odinstalować mozillę i zainstalować ponownie i tylko mi się dodatkowo jakiś yahoo tool bar zainstalował, którego nie chciałem.

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

PS Ta dziwna mozilla, którą wrzuciłem teraz nie rozpoznaje błędów językowych :(

Extras.Txt

OTL.Txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Między innymi nie mogę wejść na stronę, z której mógłbym pobrać FRST, dlatego nie dołączam z niego logów.

Sprawdź czy w Trybie awaryjnym z obsługą sieci da się uruchomić ten link: KLIK.

 

A problemy z przekierowaniami tu występują, gdyż jest zainfekowany router. Świadczy o tym adres IP 94.249.207.93:

 

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\Parameters: DhcpNameServer = 94.249.207.93 8.8.8.8

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{46BFBCE5-3AE4-4105-8FB4-A0B70FD71F45}: DhcpNameServer = 94.249.207.93 8.8.8.8

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{5F7BCD46-2E2E-47B7-B1F1-C61C10D7FC10}: DhcpNameServer = 192.168.1.1

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{9DE36D26-C1CB-4BF3-8327-46E360030919}: DhcpNameServer = 194.204.152.34 192.168.1.1

 

Należy zalogować się do routera i:

- Zmienić adresy DNS. Możesz np. ustawić adresy Google: 8.8.8.8 + 8.8.4.4

- Zabezpieczyć router: zmiana hasła + zablokowanie panelu zarządzania routerem od strony internetu. Popatrz tu: KLIK, KLIK. Sprawdzian czy zamknięto poprawnie ów dostęp za pomocą skanera: KLIK.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...