Skocz do zawartości

Brak skrótu pulpit w mój komputer


tomcio123

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy otworze mój komputer i po lewej stronie w oddzielonej kolumnie na samej górze zniknęła mi ikona pulpitu, pod nią są: ulubione, pobrane, ostatnie miejsce. była to dla mnie przydatna opcja, bo po kliknięciu na nią miałem zawartość wszystkich ikon z całego pulpitu i do tego te ikony z lewej kolumny min. biblioteki, grupa domowa, komputer, panel sterowania, sieć.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ten plik znajduje się w C:\Urzytkownicy\nazwa uzytkownika\

 

(...)

Przeczytałem tamten temat i zmieniłem uprawnienia pliku desktop.ini i wkleiłem ten właściwy wpis, to folder urzytkownicy zmienił nazwe na pulpit, to musiałem cofnąć wpis, i nadal nie mam ikony pulpitu po lewej w mój komputer

C:\Users\desktop.ini vs C:\Users\Konto\Desktop\desktop.ini to kompletnie inne pliki odpowiadające za różne nazwy. Takich plików desktop.ini jest mnóstwo w różnych folderach i nie wolno ich zastępować zawartością innych plików desktop.ini. Omawiany plik miał poprawną zawartość. Niepotrzebnie też grzebano w uprawnieniach. Wszystko było w porządku, domyślnie C:\Users\desktop.ini zwraca "Odmowę dostępu" podczas próby nadpisania go.

 

 

 

Gdy otworze mój komputer i po lewej stronie w oddzielonej kolumnie na samej górze zniknęła mi ikona pulpitu

To nie ma związku z desktop.ini. Na początek proszę sprawdź oczywistość, czyli: w lewej części prawoklik na pozycję Ulubione > Przywróć ulubione łącza. Pulpit jest składową "Ulubionych".

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...