Skocz do zawartości

Zmiana języka wyświetlania


GOTENROT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam windows 7 professional 32 bity.

Przywiozłem sobie z Anglii laptopa z angielską wersją systemu, czy istnieje sposób na zmianę języka na polski. Próbowałem tak jak piszą na stronie http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-vista/change-the-display-language ale to nic nie dało. Z tego co wyczytałem na innych forach muszę ściągnąć odpowiedni pakiet i go zainstalować, tylko nie wiem skąd go pobrać i w jaki sposób go zainstalować. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sa rózne powody dlaczego nie możesz zainstalować paczki.

 

1. Wadliwa paczka (mało prawdopodobne)

 

2. Oprogramowanie zabezpieczające. Blokuje zmiany w systemie. Do całkowitej deinstalacji wszelkie antywirusy i firewalle.

 

3. Uszkodzony system.

 

4. Inny sposób na uruchomienie wiersza polecenia

 

start - wszystkie programy - akcesoria - zprawokliku na wiersz polecenia - uruchom jako admin

 

5. Deaktywacja UAC.

Odnośnik do komentarza

Tak mam SP1. Ściągnąłem plik dokładnie z tej strony, którą podałem, są tam paczki dla 32 i 64 bitowych systemów. Żeby się jeszcze upewnić ściągnąłem ten plik, którego link zamieściłeś ostatnio. I nic znów pokazał się błąd w wierszu poleceń.

Poprzedni zrzut CMD pokazuje próbę aplikowania w ogóle nieodpowiedniego pakietu 64-bit w wersji słowackiej ...~_amd64-sk-SK~..... Niby poprawiłeś się i inny plik potem wziąłeś, ale nie wiadomo co Ty widzisz obecnie w oknie po zmianie pliku. W związku z tym:

 

GOTENROT, proszę pokazać na obrazkach co robisz, krok po kroku, od pobrania pliku pakietu do jego finalnego przekształcenia i wszystkie komendy w oknie CMD.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...