Skocz do zawartości

Wolne odpalanie niektórych programów w Win7


Darek1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ostatnio instalowałem na nowym dysku SSD system Win7 HP 64bit. Sam system chodzi teraz szybko nie ma porównania z hdd ale niektóre aplikacje długo się odpalają. Są to z reguły programy wymagające uruchomienia z prawami administratora albo pytające "czy chcesz zezwolić programowi na wprowadzenie zmian na tym komputerze". Wcześniej gdy na hdd miałem zainstalowany Win i te same aplikacje to nie musiałem odpalać tych programów w trybie administracyjnym i nie miałem monitów typu "czy chcesz zezwolić programowi na wprowadzenie zmian na tym komputerze" a programy odpalały szybko mimo, że system był instalowany 3 lata temu.

Próbując rozwiązać ten problem we właściwościach katalogów z problematycznymi aplikacjami nadałem pełne prawa całym katalogom dla użytkowników ale nic to nie dało w/w programy odpalają się długo tz. po odpaleniu danego programu 5-10 sec nic się nie dzieje po czym program zaczyna się odpalać.

Mobo: GA-Z68X-UD4-B3
Samsung SSD 850 PRO 256GB
CPU: i7-2600K
16GB RAM
zasilacz Corsair TX650M
GeForce GT 9600 gts
OS: Win7 Home Premium 64bit PL

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...