Skocz do zawartości

Outlook - Problem z odbieraniem poczty o2 i WP


jarecki007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie posiadam skonfigurowane dwa konta w moim Outlooku Z WP i o2 niestety no z o2 jest nieco ważniejsze niż to z WP i to własnie przestało działać już trzeci dzień się męczę z tym na początku to myślałem że jest to problem z portalem i napisałem do nich wiadomość ale nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi sprawdzałem bezpośrednio na skrzynce hmm jak to mogę naprawić dodam jeszcze zdjęcie co mi się ciągle wyświetla:

 

92930374.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jak kolega wyżej podał potrzebne jest włączenie uwierzytelnienia SSL inaczej nie ruszy i nie odbierze wiadomości ani nie wyśle.

W opcjach tego konta musisz zmienić i kliknąć na uwerzytelnienie.

 

Więc tak zacząłem grzebać tam w tych ustawieniach co podaliście i poczta działa ale wszystko odwrotnie w miedzy czasie otrzymałem odp na mojego maila do o2 że mają problemy i przepraszają więc z tego to całe zamieszanie pewnie mi poczta działa na takich ustawieniach:

 

80110194.jpg

 

oraz:

 

93027710.jpg

 

proszę zobaczyć że Logowanie przy użyciu bezpiecznego uwierzytelnienia hasła mam nie zaznaczone jak tylko to zaznaczę to zaraz poczta nie działa ale to podejrzewam problem w o2 tak jak wyżej pisałem najważniejsze że chodzi no i te SMTP i POP3 zmieniłem a w WP mam na 587 i 110 tutaj na O2 też miałem na 587 i 110 ale po tek dziwnej awarii przestało działać ok dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...