Skocz do zawartości

Problem z blokowaniem stron przez "law-enforcement"


Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 dni mam problem z przeglądaniem stron. Większość stron jest blokowanych, tzn przekierowuje na stronę hxxp://law-enforcement-rxv.recargadetinta.com.br/js?t=53616c7465645f5fe2b586d3b18216ed9cb53444b66843843b1100bddcff29fd4890c41d5466c564a02272e96f1fefeccf3f78787e696e54&subid=2. Nie działa np strona gazeta.pl czy mzk-torun.pl ale youtube oraz facebook działają. Wczoraj po przeskanowaniu adwcleaner_3.302 oraz Malwarebytes-AntiMalware(13117) wszystko wróciło do normy, jednak dziś strony nadal są blokowane na dodatek w większej ilości (tzn blokowane sa nawet te które wczoraj działały). Avast blokował otwieranie tej strony na którą jest przekierowanie informując o "URL MAL", dziś za radą kolegi odinstalowałam AVAST a zainstalowałam BAIDU, który już strony nie blokuje.  Strony są blokowane zarówno w przeglądarce Chrome, Firefox jak i IE (choć czasem jest tak że na IE coś działa ale po kilku godzinach jest blokowane tak jak na innych przeglądarkach). Ten sam problem jest na telefonie jeśli sprawdzamy stronę poprzez połączenie WiFi.

 

Wiem, że format na pewno uratuje komputer, ale może uda się coś zaradzić, chociaż chwilowo? Na komputerze przechowuje sporo zdjęć i filmów synka oraz informacje niezbędne do pracy i nie chcę ich stracić. Dysk zewnętrzny dopiero kupimy w przyszłym tygodniu (jakoś nam się nie spieszyło z tym) i choć przez te kila dni chcielibyśmy mieć dostęp do internetu. Problem też jest z samym formatem - niestety nie bardzo się orientuję w sprawach komputerowych (choć wiem więcej od męża) i boję się że pokręcę coś ze sterownikami - ciężko się skupić zajmując się 10-cio miesięcznym synkiem na kolanach. 

 

Posiadam komputer z systemem Windows 7 - 64 bitowy.

 

Poniżej w załącznikach wklejam logi z FRST, OTL, GMER oraz w oraz w poście log z SecurityCheck

 

 

 Results of screen317's Security Check version 0.99.86  
 Windows 7 Service Pack 1 x64 (UAC is enabled)  
 Internet Explorer 11  
``````````````Antivirus/Firewall Check:``````````````
Baidu Antivirus   
 WMI entry may not exist for antivirus; attempting automatic update.
`````````Anti-malware/Other Utilities Check:`````````
 JavaFX 2.1.1    
 Java 7 Update 51  
 Java version out of Date!
 Adobe Flash Player 14.0.0.145  
 Adobe Reader 10.1.10 Adobe Reader out of Date!
 Mozilla Firefox (for.) 
 Google Chrome 36.0.1985.125  
````````Process Check: objlist.exe by Laurent````````
 Baidu Security Baidu Antivirus BavTray.exe  
 Baidu Security Baidu Antivirus BAVSvc.exe  
 Baidu Security Baidu Antivirus bavhm.exe  
 Baidu Security Baidu Antivirus bavupdater.exe  
 Baidu Security Baidu Antivirus BHipsSvc.exe  
`````````````````System Health check`````````````````
 Total Fragmentation on Drive C:  
````````````````````End of Log``````````````````````
 
 
 
Z góry dziękuje za pomoc. 

 

 

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

GMER.txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Pyziulka

 

Możesz spróbować najpierw usunąć niemiecki serwer

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\Parameters: DhcpNameServer = 5.175.225.136 8.8.8.8
O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{4B847115-4C3C-4F41-9BCA-46D37E0BF5D7}: DhcpNameServer = 5.175.225.136 8.8.8.8

Do Notatnika wklej:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{4B847115-4C3C-4F41-9BCA-46D37E0BF5D7}]
"NameServer"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{4B847115-4C3C-4F41-9BCA-46D37E0BF5D7}]
"NameServer"="8.8.8.8"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters]
"DhcpNameServer"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters]
"DhcpNameServer"="8.8.8.8"

Z Menu Notatnika >> Plik >> Zapisz jako >> Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki >> Zapisz jako> FIX.REG >>
plik uruchom (dwuklik i OK).
Zrestartuj komputer.

 

Skrypt pasuje tylko do komputera @Pyziulka, u innych Użytkowników będą inne dane!

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...