Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni mam problem z moim komputerem.Myślę, że "COŚ" dostało się na mój komputer.2 dni temu zauważyłem ze program origin nie może przejść w tryb online, robiłem wszystko i pomyślałem sobie, że to wirus, miałem racje przeskanowałem komputer tymi programami:

 

SpyHunter- Wykrył wirusa

Avast Premier- czysto

adwccleaner-czysto

Adwance system care ultimate- czysto

IObit Malware Fighter 2 PRO-czysto
 
Ok spyhunter usunął wirusa.Miałem spokój na 1 dzień następnego dnia było gorzej:
 
-Brak dostępu do internetu
-Programy antywirusowe nie reagowały(nie dało się ich włączyć)
 
Udało mi się rozwiązać problem z internetem(nie do końca).Występował dalej problem z origin,programami i podczas aktualizacji występował błąd:
 
Windows Update znaleziono błąd: kod 0x8024402f.
 
Zrobiłem 2 resety systemu nic nie dało te same problemy.
Na dodatek podczas próby wchodzenia n strone microsoft lub próby pobrania jakiegoś programu występuje błąd:
 
Strona internetowa nie jest dostępna.
 
Jestem zielony na kompie nie wiem gdzie sprawdzić te logi itp. Pomocy!!
 
O_o Po napisaniu wszedłem na inną stronę i zalogowałem się i przekierowano mnie tu: hxxp://law-enforcement-gst.skinmole.eu/js?t=53616c7465645f5fdc73029d4884acc0f7c68721db05e546f3bd3e721e01b9b76d6dbbcf918d95a3fcf0e861ab541e81968f107a0ae2ab13 Mam nadzieje, że to nie jest prawda:(
 
I tera przeglądarki wyłączyć nie moge!
 
Log z Combofix:
 
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ludzie! Udało mi się wirus leżał  w routerze zresetowałem router zmieniłem wszystkie hasła dostępu i działa!Dziekuje za pomoc

 

to nie znaczy że nic nie zostało w systemie, porób wymagane logi, ktoś rzuci okiem w wolnym czasie i dopiero wtedy bedziesz spokojny. Infekcje potrafią się bardzo głęboko zagnieździć w systemie, mogą się odnawiać itp itd - bez logów ani rusz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...