Skocz do zawartości

Nie wiem jak usunąć rekalmę typu Hot Deal, komputer zwalnia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakiś czas temu przyplątała mi się rklama typu Hot Deal, ale joś nie była bardzo uciążliwa i nie zwracałam na nią specjalnej uwagi. Ale ostatnio zaczęła być bardziej agresywna, pojawiac się częściej, są strony z których nie mogę już normalnie korzystać. Zaczęły się też pojawiać inne teklamy tego typu, a mój komputer znacznie zaczyna zwalniać... Co mam zrobić, robiłam już czyszczenie zalecane na OTL mam zinstalowane ABP ale nic to nie pomaga. Proszę o pomoc, bo w necie nie ma nic konkretnego, a wszystko co jest nie działa....

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
w necie nie ma nic konkretnego, a wszystko co jest nie działa....

 

Muszę się nie zgodzić :) Jest! tylko trzeba poczytać. Zapraszam więc do lektury, zrobisz to raz i potem juz bedziesz wiedziec, na przyszlosc:

zapoznaj się prosze z zasadami działu:

1. https://www.fixitpc.pl/forum-38/announcement-3-wa%C5%BCne-zak%C5%82adanie-tematu-obowi%C4%85zkowe-logi/

2. https://www.fixitpc.pl/forum-38/announcement-2-wa%C5%BCne-oprogramowanie-emuluj%C4%85ce-nap%C4%99dy/

3. https://www.fixitpc.pl/forum-38/announcement-1-wa%C5%BCne-u%C5%BCytkownicy-uprawnieni-do-pomocy/

 

Przeczytaj wszystko dokładnie przed wykonaniem dzialan.

Postepujac zgodnie z powyzszymi instrukcjami - dołącz wymagane logi do tematu.

Ma być łącznie 6 logów (GMER [recznie wklejasz wynik skanowania do pliku GMER.txt], FRST [FRST.txt, Addition.txt, Shortcut.txt], OTL [OTL.txt i Extras.txt])

Jak coś nie bedzie chciało sie uruchomić - to odpal system w trybie awaryjnym i wtedy zrób logi.

Jeśli z czymś bedzie problem - pisz w poście.

Po wrzuceniu logów nie dokonuj już żadnych zmian na kompie - logi muszą być aktualne.

Przeczytaj dokładnie info na temat GMERa.

Jak coś zmieniasz w poście to używaj opcji EDYTUJ by był porządek.

Czekaj cierpliwie na pomoc. Na forum są opóźnienia przez nieobecność Picasso. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

 

Odnośnik do komentarza

masz jakiś taki program?
AutZi, WebGet, SafeSaver, SupTab, HulaTool, Lollipop, Software Updated Version, DP1815, Video Player, Convert Files for Free, Plus-HD 1.3, BetterSurf, Trusted Web, PassShow, LyricsBuddy-1, YHot Deals 1.2, Media Player 1.1, Savings Bull, Feven Pro 1.1, Websteroids, Savings Bull, HD-Plus 3.5, Re-markit

Dodatkowo zobacz rozszerzenia / dodtatki w przeglądarce i usuń nieznane.
 
Po tym możesz dodać raporty jakich brakuje:

Ma być łącznie 6 logów:

  • GMER [recznie wklejasz wynik skanowania do pliku GMER.txt]
  • FRST [FRST.txt, Addition.txt, Shortcut.txt]
  • OTL [OTL.txt i Extras.txt]
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...