Skocz do zawartości

Problem z dźwiękiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam laptopa lenovo g500s i od pewnego momentu mam problem z dźwiękiem. Kiedy próbuję włączyć dowolny plik w WMP wyskakuje Program Windows Media Player napotkał problem podczas odtwarzania pliku. Na youtube jest napisane "Wystąpił błąd spróbuj ponownie później".. Na wrzucie widzę wideo, ale nie ma dźwięku.. Na odtwarzacz muzyczny z Windowsa jest podobnie..

 
Tu podałem również inne dane systemowe..
 
W Kontrolery dźwięku, wideo i gier mam podgrupy:
Audio dla wyświetlaczy Intel®
Conexant SmartAudio HD
 
Liczę na pomoc pozdrawiam, jeśli mógłbym jeszcze coś dodać co mogłoby ułatwić rozwiązanie problemu proszę zapytać.
 
Na początku nie było dźwięku po jakimś czasie np 20 min po włączeniu laptopa, a teraz właściwie wogóle go nie ma..
 
Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam. Ja również mam problem z dźwiękiem w Lenovo g500s.

Dźwięk wyłącza się po kilku, kilkunastu minutach od włączenia. Co ciekawe, jeśli słucham muzyki to nie wyłącza się w ogóle, dopiero po wyłączeniu muzyki i odczekaniu chwili dźwięk znika. 

Chwilowym rozwiązaniem jest wejście do menedżera urządzeń i kliknięcie prawym przyciskiem myszki na dowolnym sprzęcie i przeskanowanie go w poszukiwaniu zmian sprzętu. Wtedy na parę minut problem znika.

Próbowałem aktualizować sterowniki, ale są aktualne, przywracałem też system - nie pomogło. Nic nowego nie instalowałem w momencie wystąpienia tej usterki, powstała jakby samoistnie.

Kiedy dźwięk już znika jedyny błąd jaki się pojawia, to podczas próby odtwarzania muzyki z systemowego odtwarzacza (mam windows 8). Dołączam screenshot. 

Ktoś ma taki problem? nigdzie w internecie nie znalazłem podobnego więc dołączam się do tego tematu.

Pozdrawiam i liczę na jakieś konstruktywne podpowiedzi co do rozwiązania problemu.

post-13824-0-27441400-1406877991_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...