Skocz do zawartości

Picasso - update? - status


Rucek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zdrowie mi szwankuje, więc byłam zmuszona ograniczyć aktywność na forum. Za mną długotrwała i żmudna diagnostyka medyczna, która nie przyniosła odpowiedzi. Póki co, moje problemy nie są w pełni rozwiązane.

Upraszczając, mój aktualny problem z niesprawnymi rękami (to jednak nie jedyny problem ze zdrowiem) utrudnia mi czynności na forum w rozumieniu pisania na klawiaturze. Jest lepiej niż było, ale problem nadal jest.

Odnośnik do komentarza

Upraszczając, mój aktualny problem z niesprawnymi rękami (to jednak nie jedyny problem ze zdrowiem) utrudnia mi czynności na forum w rozumieniu pisania na klawiaturze. Jest lepiej niż było, ale problem nadal jest.

To ja też pozwolę sobie na pewne uproszczenie. I nie ma w tym nawet odrobiny zgrywy. Pytanie jest jak najbardziej poważne. Czy w przeciągu kilku lat byłaś ukąszona przez kleszcza?

 

Ewentualną odpowiedź kieruj na PW.

Odnośnik do komentarza

Nie, nigdy kleszcz mnie nie ukąsił

Jesteś pewna?

 

Precyzując, moje obecne problemy zaczęły się po operacji (koniec 2013)

Nie wnikam. Choc cała moja rodzina zawodowo medycyną się zajmuje. Jak sama wiesz bez wyników Twojego obecnego stanu niewiele da sie powiedziedź. Nie mam najmniejszego zamiaru prowadzić na forum rozprawki na temat twojego zdrowia. Jedno wiem jest duzy problem. I nie chodzi tu tylko o pisanie.

Jak powiedziałem nie znam historii Twojej choroby, ale może warto podać wyniki? Rozważ sama. Z mojej strony nic Ci nie grozi. Żadne dane nie zostaną upublicznione.

Odnośnik do komentarza
albo denga http://pl.wikipedia.org/wiki/Denga (Takie info z audycji polsatu), możliwe, że słowo przekręcone.

to też mają przenosić kleszcze, ale powstaje strup zamist rumienia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W tej materii brak nowych wieści, diagnostyka w toku. Ale w poniedziałek / wtorek na pewno będę na forum czynna. Nie wcześniej, bo obecnie mam limitowany dostęp do internetu.

Mam nadzieje że już na stałe.Pozdrowienia -Twoja obecnośc jest niezbędna nawet  laptopy nie mogą się doczekać a dopiero co zwykli użytkownicy.

Wracaj!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...