Skocz do zawartości

Firefox bez przerwy "Połączenie zostało zresetowane" i nic nie można ściągać


Rekomendowane odpowiedzi

Przy używaniu FF prawie non stop stronki się nie wczytują i pokazują "Połączenie zostało zresetowane" ( nie ukrywm że otwieram nieraz i po 20-30 kart ale dawniej też tak robiłem i wszystkie się otwierały).

 

Poza tym od kilku dni wszystkie próby ściągania z hostów kończą się komunikatem - nie powiodło się.

 

zrobiłem scan NOD32 online - coś tam wykrył (chyba jakieś trojany) ale nic nie pomogło

 

Przesyłam raporty i proszę o pomoc

 

pzdr

 

m

gmer.txt

OTL.Txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Otwórz notatnik i wklej

 

HKU\S-1-5-21-300751917-3985659210-3560172915-1003\...\Run: [] => [X]

SearchScopes: HKLM - {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL = http://search.live.com/results.aspx?q={searchTerms}&FORM=LENIE

SearchScopes: HKCU - {043C5167-00BB-4324-AF7E-62013FAEDACF} URL = http://vshare.toolbarhome.com/search.aspx?q={searchTerms}&srch=dsp

2 RoxLiveShare10; "C:\Program Files\Common Files\Roxio Shared\10.0\SharedCOM\RoxLiveShare10.exe" [X]

S2 RoxLiveShare9; "C:\Program Files\Common Files\Roxio Shared\9.0\SharedCOM\RoxLiveShare9.exe" [X]

S4 SessionLauncher; C:\Users\ADMINI~1\AppData\Local\Temp\DX9\SessionLauncher.exe [X]

S3 IpInIp; system32\DRIVERS\ipinip.sys [X]

S3 Lavasoft Kernexplorer; \??\C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\KernExplorer.sys [X]

S4 LMIRfsClientNP; No ImagePath

S3 NwlnkFlt; system32\DRIVERS\nwlnkflt.sys [X]

S3 NwlnkFwd; system32\DRIVERS\nwlnkfwd.sys [X]

S3 PCDSRVC{3037D694-FD904ACA-06020101}_0; \??\c:\program files\pc-doctor\pcdsrvc.pkms [X]

C:\Windows\system32\Drivers\etc\hosts.ics

 

Plik zapisz jako fixlist.txt i umieść w C:\Users\marek\Downloads. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Podaj raport fixlog.txt.

 

2. Potem zresetuj Firefoxa - z menu Pomoc - Informacje dla pomocy technicznej - zresetuj program Firefox. Zakładki i hasła zostana zachowane.

Odnośnik do komentarza

uważam że jest znacznie lepiej ale niepokoi mnie jedna drobna rzecz. otóż potrafi mi "wywalić" już wczytaną stronę banku internetowego. najpierw podaję kod klienta potem hasło strona się normalnie wczytuje i potem albo sama albo podczas wchodzenia w jakies zakładki wywala mi ją - chyba znowu na to zresetowane. nie dzieje sie to zawsze ale jednak z racji na typ połączenia (kodowane) trochę mnie niepokoi

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza

Masz identyczny bład stale sie powtarzający.

 

rror: (07/27/2014 09:44:40 PM) (Source: ipnathlp) (EventID: 31004) (User: )

Description: Agent proxy DNS nie może przydzielić 0 bajtów pamięci. Może to wskazywać, że w systemie brakuje pamięci wirtualnej lub że menedżer pamięci napotkał błąd wewnętrzny.

 

Moim zdaniem należy zresetować ustawienia internetu.

 

https://www.fixitpc.pl/topic/6652-wolne-dzialanie-komputera-wysokie-zuzycie-procesora-przez-svchost/

Odnośnik do komentarza

czyli rozumiem że mam wykonać to :

 

wyłączyć współdzielenie:

  • Panel sterowania > Sieć i Internet > Centrum sieci i udostępniania > Zmień ustawienia karty sieciowej > po kolei pobierz Właściwości dla wszystkich aktywnych połączeń i przejdź do karty Udostępnianie > odznacz "Zezwalaj innym użytkownikom sieci na łączenie się poprzez połączenie internetowe tego komputera" (o ile zaznaczone).
  • Start > w polu szukania wpisz services.msc > Uruchom jako Administrator > dwuklik na usługę "Udostępnianie połączenia internetowego (ICS)" i Typ startowy przestaw na Wyłączony (o ile stoi tam aktualnie coś innego).
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...