Skocz do zawartości

Niebieski ekran problem z ati2dvag


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

często zdarza mi się problem że podczas oglądania filmów obraz zawiesza się i następuje reset lub niebieski ekran wskazujący na problem z plikiem ati2dvag, wczoraj zainstalowałem najnowsze sterowniki z 2010-11-25 w wersji 8.801.0.0, najnowsza wersja biosu 2103 z 06/18/2010 płyta główna M4A785TD-V-EVO, karta graficzna zintegrowana z płytą ATI Radeon HD 4200. Dziś wystąpił nadal niebieski ekran. Proszę o pomoc, jakie logi mam udostępnić?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak, najnowsze pomyliłeś karty graficzne, moja jest tak jak pisałem zintegrowana z płytą główną, na stronie ATI do wyboru są Deskop Graphics oraz Integrated Motherboard Graphics, wersja z 13.12.2010 numer 10.12 dotyczy właśnie tych pierwszych. Wszystkie aktualizacje Microsoft mam mam na bieżąco bo dbam o to.

Odnośnik do komentarza

Wietrze tu problem z kodekami, masz tego tyle, że ja nawet na oczy tylu nie widziałem ;) Subedit player to stare próchno zatrzymało się na 2008 roku, tak samo jak kodeki z nim związane. Plus AC3 też mają ponad rok, i Ty się jeszcze dziwisz że system się wykłada na filmie online. Moim zdaniem do kasacji jest to wszystko, i pytanie na jakim systemie ten komp chodzi?

Odnośnik do komentarza

Miałem jeszcze Divx też go wyrzuciłem z pozostałymi kodekami. Operuję na Windowsie XP SP3.

Zainstalowałem:

 

1. Java 6 update23 ( miałem 21)

2. KMPlayer 3.0.0.1439

3. Flasha mam aktualnego 10.1.102.64

 

jakie są najnowsze AC3? mam 1.63b i nowszych nie znalazłem. Co mam jeszcze zrobić? instalować najnowszego Dvix?

Odnośnik do komentarza

Piotr - mam tylko KMPlayer i jeszcze nie spotkałem materiału filmowego do którego musiałbym coś prócz tego co KMPlayer zainstalował dokładać, dawno już zapomniałem o jakichś ac3, divx'ach czy innych kodekach. Co chcesz dokładać na zaś? Nie będzie się chciało coś odtworzyć to cię poinformuje czego brakuje i dopiero wtedy doinstalujesz.

Odnośnik do komentarza

Niestety nadal jest źle, oglądałem właśnie film online na całym ekranie i przy powrocie zawiesił się a ekran wyłączył się. Co mam dalej robić?

 

Jeśli dobrze zrozumiałem taki problem występuje tylko w przypadku oglądania filmów ONLINE. Jak to jest z zwykłymi filmami? Spróbuj zainstalować sterownik do grafiki bez dodatków w postaci CCC.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...