Skocz do zawartości

Problem z dzwiekiem


goskae

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pilnie pomocy.Posiadam system operacyjny Windows XP.Od kilku dni mie mam dzwieku,nic nie slychac.Niebardzo wiem co robic,bo nie znam sie na komputerach.Głosniki sa podłaczone prawidlowo,gdyz nikt przy nich nie grzebal.W menadzerze narzedzi mam zólty wykrzyknik przy konteolerze multimediów audio i nie idzie za nic tego naprawic,bo system pokazuje,ze nie ma urzadzenia czy cos takiego. wstawie tu zdjacia,zeby latwiej bylo zobaczyc.Bede wdzieczna za pomoc

post-13649-0-83984300-1404234734_thumb.jpg

post-13649-0-68554600-1404234990_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tu prawdopodobnie wcieło gdzieś steownik. Pierwsza rzecz to płyta ze sterownikami dołączona do komputera, jeżeli taka jest.

Klikasz PPM na tym urządzeniu, wybierasz "aktualizuj sterownik i wskazujesz żeby szukał na płycie.

Jeżeli nie masz płyty ze sterownikami to: klikasz PPM na tym urządzeniu, wybierasz "Właściwości" i w zakłdce "Szczegóły" odnajujesz 

ID (identyfikator urządzenia) taki długi ciąg liter i cyfr, robisz screena lub podajesz ten numer na forum.

Odnośnik do komentarza

Tu prawdopodobnie wcieło gdzieś steownik. Pierwsza rzecz to płyta ze sterownikami dołączona do komputera, jeżeli taka jest.

Klikasz PPM na tym urządzeniu, wybierasz "aktualizuj sterownik i wskazujesz żeby szukał na płycie.

Jeżeli nie masz płyty ze sterownikami to: klikasz PPM na tym urządzeniu, wybierasz "Właściwości" i w zakłdce "Szczegóły" odnajujesz 

ID (identyfikator urządzenia) taki długi ciąg liter i cyfr, robisz screena lub podajesz ten numer na forum.

Niestety nie mam płyty.Troche niejasno tu piszesz o tym klikaniu PPM.Nie wiem gdzie mam tego PPm szukac

Odnośnik do komentarza

Jest to prawdopodobnie karta intelowska, więc proponuje najpierw pobranie sterowników do chipsetu z tej strony:

https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=20019&lang=eng&OSVersion=Windows%20XP%2032-Bit%20Edition*&DownloadType=Utilities%2C%20Tools%20and%20Examples

Zainstalować ten sterownik.

Jeżeli to nie zadziała to jeżeli się nie mylę można pobrać sterowniki z tej strony:

http://support.ts.fujitsu.com/Download/Index.asp

Nie podałaś modelu sprzętu więc musisz sama odnaleźć.

Odnośnik do komentarza

i wstawiłaś taka samą miniature . Teraz nauczymy sie podawac krótki raport z HWinfo w wersji tekstowej

 

Uruchom program > zamknij to okienko które przedstawiłaś. Kliknij ikonę Save report - zaznacz opcje short report - Dalej - Copy to Clipboard

 

Otwórz notatnik i wklej zawartość. Wrzuc ten plik notatnika na speedyshare

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...