Skocz do zawartości

Do usunięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sprawdź jeszcze czy DMDE przeczyta pendrive'a i czy możesz zrobić jego kopię.

 

Jeżeli nie, to na pierwszy rzut oka świadczy o awarii kontrolera. Odzysk w takim przypadku w domowych warunkach bez sprzętu jest poza zasięgiem. Przynajmniej wg. mojego aktualnego stanu wiedzy.

 

Niestety nie wiem jak kształtują się ceny akurat tego typu usług dla pamięci flash. W większości punktach odzysku danych analiza jest bezpłatna.

Odnośnik do komentarza

Uruchom DMDE i zrób screena tego co będziesz miał w programie po wybraniu pendrive'a w "urzędzenia fizyczne".

 

Czy Kolega potrafi czytać czy niezbyt? DMDE jest po polsku, latałeś po stronach i zajmowałeś się czytaniem niepotrzebnych Ci informacji, mogłeś przeczytać manual, też jest. 

Przecież napisałem, że masz wybrać pendrive'a w części: fizyczne urzędzenia, które to są nad dyskami logicznymi. I masz ten wybór zatwierdzić. Pokaże się okienko - partycje. Zrób screena i zamieść mi tutaj.

Odnośnik do komentarza

Czy Kolega potrafi czytać czy niezbyt? DMDE jest po polsku, latałeś po stronach i zajmowałeś się czytaniem niepotrzebnych Ci informacji, mogłeś przeczytać manual, też jest. 

Przecież napisałem, że masz wybrać pendrive'a w części: fizyczne urzędzenia, które to są nad dyskami logicznymi. I masz ten wybór zatwierdzić. Pokaże się okienko - partycje. Zrób screena i zamieść mi tutaj.

 

Powtórka z rozrywki. Jeszcze raz zatem:

Wciśnij przycisk OK

Odnośnik do komentarza

Przeczytaj mnie teraz uważnie. Jeśli się pomylisz - narobisz sobie bigosu. Masz zrobić kopię posektorową tego pendrive'a. 

Edit: 

W tym celu wybierz ten nośnik tak jak wcześniej, przy oknie partycje kliknij - zamknij. Następnie: narzędzia > kopiuj sektory. 

W źródle musi być pendrive. Jeśli na niego wszedłeś wcześniej to domyślnie powinien tam się właśnie znajdować. Upewnij się.

 Początkowy sektor 0, końcowy MAX (musisz kliknac max) 

W części DOCELOWY wybierz plik i wskaż jakąś lokalizację na swoim hdd, żeby tam utworzyło kopię tego pendrive'a. Potrzebne jest 8GB. 

Upewnij się czy zrobileś wszystko według opisu i czy na pewno rozumiesz co robisz i co masz zrobić. Jeśli tak to: 

Potem OK i potwierdź komunikat.

Odnośnik do komentarza

Obraz otwierasz tak: (o czym tez juz wspominałem wcześniej) 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/029fb61cb64c54ff.html

 

 

Będę musiał Cię wyrwać z Twojego snu. Co Ty chcesz wypakować? Jakie pliki? Powiedzmy sobie szczerzę - Ty narazie nie masz żadnych plików. Na screenie, który wcześniej zamieściłeś - było widać, że nie było znacznika F. co oznacza, że brak głównego katalogu w miejscu, w którym powinien być. Można albo spróbować go szukać i zrobić odpowiednią rekonstrukcję albo szukać plików po sygnaturach.

Miałeś zrobić obraz swojego nośnika, żeby nie prowadzić żadnych działań bezpośrednio na nim. Miałeś również zrobić dump sektorów, o które prosiłem. 

Nie robisz tego o co Cię proszę. 

To nie jest szkoła specjalna. Masz problem z najprostszymi rzeczami. Z czytaniem ze zrozumieniem, z komunikacją, a porwałeś się z motyką na Słońce. Nie wiem jak mam do Ciebie pisać, żebyś zrozumiał.  

 

Edit: 

Zrobiłeś obraz tego pendrive'a tak jak w filmiku w tym linku: 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1330304.html

Z względnieniem, że źródło to Twój pendrive?

Edytowane przez Groszexxx
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...