Skocz do zawartości

TOR


dontpanic

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

jeśli chcą mnie skazać, to najpierw musieliby mi udowodnić, że pedofilem jestem. a nie jestem (p.s. czyli jeśli kupie sobie np. nóż to powinny mnie zamknąć bo mogę być potencjalnym mordercą?)

 

co do konfiguracji, zainstalowałem Vidalii, wszystko się pięknie łączy, jestem niby połączony z siecią ale żadne strony nie działają.

gdy za poradą opisów z internetu zmieniam port na 9150 to od razu mnie rozłącza. gdy zmienię z powrotem na 9050 jestem niby połączony ale strony nadal się nie otwierają.

gdzie popełniam błąd?  

Odnośnik do komentarza

Są znane przypadki odpowiadania karnie za korzystanie z tej sieci. Udowodnisz że nie jesteś pedofilem?

 Jak robisz za węzeł sieci TOR czyli przepuszczasz ruch od innych to nie wiadomo co transmitujesz (transmisja defakto i tak jest bardzo silnie szyfrowana więc tyczy się to tylko Exit Nodów). Jak na razie za to nikogo nie skazali (jeśli skazali poproszę o źródło bo może coś przeoczyłem). Samo korzystanie z TOR-a nie narusza żadnego prawa a Nodem stajesz się na własne życzenie (musisz to włączyć w opcjach). Po za tym sami hakerzy dość skutecznie walcza z pedofilią w sieci TOR a i ta sieć nie służy tylko temu.

 

@DontPanic

Po co ty kombinujesz..ta wersja portable jest skofigurowana out of box i działa. Ale jak chcesz na nowo koło wynaleźć to proszę tui jest oficjalna dokumentacja https://www.torproject.org/docs/tor-doc-windows.html.en

Ale zanim się na to uweźniesz sprawdź w tym portable czy działają bo wiele stron TOR-owych nie działa i bardzo dynamicznie to się zmienia.

Odnośnik do komentarza

chciałem zrobić z portable ale gdy pojawiało się okno instalacji (co to za portable jak trzeba instalować) to zrezygnowałem. 

 

p.s. i takie jeszcze pytanie, jak ewentualnie odinstalować tor browser? bo w panelu sterowania go nie ma, a chciałem odinstalować wszystko i spróbować zrobić na nowo. bo nie wiem czy przypadkiem się nie gryzą między sobą (mam w tej chwili 2 wersjie tor'a)

 

p.s.2. poproszę w takim razie link do pobrania firefoxa portable, bo coś widocznie źle szukałem ;)

Odnośnik do komentarza

do tego zmierzam, takie okienko mam. pisze mi gratulacje itd, ale jak chcę odpalić jakąś stronę (np. http://polish7zujaftc2q.onion/) to mam komunikat: "Nie udało się nawiązać połączenia". żadna strona z rozszerzeniem .onion nie działa

wiec niby jestem połączony z TOR. Vidalii też mnie informuję że jestem połączony a nic się nie ładuje. dlaczego ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...