Skocz do zawartości

Kod błędu 0x80090006


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

mam pewien problem, od tygodnia wyskakuje mi kod błędu lecz nie przykażdym uruchamianiu.

Po restarcie włącza się sprawdzanie systemu plików.

Dodam że jakiś czas temu zrobiłem kopie systemu, coś nawaliło i chciałem przywrócić system, początkowo sie nie udawało, wgrałem system od nowa, musiałem zarejestrować system lub coś takiego, następnie zaktualizowałem ale później jednak przywróciłem system.

post-74-561367_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Co Ty masz za sprzęt, że system plików to stary i archaiczny FAT32? Dla bezpieczeństwa danych to samobójstwo... dla wydajności też. 

 

Podaj profilaktycznie SMART dysku z GSmartControl. 

 

A porada pana Zappa to jakaś straszna pomyłka. Twierdzi, że jest uszkodzony dysk - nie zamierza w ogóle tego w żaden sposób zweryfikować - to jeszcze na uszkodzony dysk (według swojego założenia) zaleca skan chkdsk. Człowieku - zastanów się odrobinę. Takimi poradami możesz sprawić, że ktoś straci bezpowrotnie swoje dane. Nigdy nie używa się chkdsk na niesprawnym nośniku, bo efekty mogą być dosłownie opłakane.

 

Jak dysk jest sprawny, a dane zabezpieczone - możesz dokonać konwersji z fat32 na ntfs. 

Odnośnik do komentarza

Hej 

jest to komputer żony, wiem że jest to  FAT32, tutaj na forum pytałem o konwersje ale kopie systemu zrobioną Ghost em Symantec a mam właśnie w FAT32 i przywrócenie daje mi FAT32.

Andziorka podpowiedziała artykułem że należało by odbudować obraz programu Ghost, określając w trakcie procesu odbudowywania przełącznik -FDSZ. Ja takiego nie kojarzę/nie pamiętam. Odnalazłem też informację że błąd można naprawić przy pomocy TESTDISK. Teraz nie mam chwilowo dostępu do płyt i czasu (cały czas robota)  żeby nagrać GSmartControl lub  GSmartControl i zmierzyć się z problemem ponieważ znowu próbuje włączać się sprawdzanie dysku :angry:. W tygodniu dam znać

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...