Skocz do zawartości

Ekstremalnie wolno działający komputer


broneq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ledwo zaleczyłem z Waszą pomocą ostatni problem, a tu już mam nowy :(

 

Od kilku dni mój komputer załącza się okropnie wolno (start windowsa jest normalnie, ale od planszy "zapraszamy" do momentu ,gdy można zacząć cokolwiek robić mijają wieki (około 5 minut).

Od wczoraj nie jestem także wstanie załączyć MOZILLI, przez co ten temat piszę z IE (chyba pierwszy raz go uruchomiłem od ... ponad roku, dwóch...).

Tak czy inaczej po kliknięciu ikony MOZILLA mija kilkadziesiąt sekund i jest dźwięk błedu windowsa.

 

Dołączam standardowe logi i bardzo proszę o pomoc.

GMER.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Od kilku dni mój komputer załącza się okropnie wolno (start windowsa jest normalnie, ale od planszy "zapraszamy" do momentu ,gdy można zacząć cokolwiek robić mijają wieki (około 5 minut).

W poprzednim temacie (KLIK) był używany GMER, a jest tu archaiczny system XP. W Dzienniku zdarzeń kolekcja błędów braku odpowiedzi z kontrolera dysku:

 

System errors:

=============

Error: (05/19/2014 10:55:12 PM) (Source: 0) (EventID: 9) (User: )

Description: \Device\Ide\IdePort0

 

W związku z tym zweryfikuj czy transfer dysku nie obniżył się z DMA do PIO. Skutki uboczne skanu GMER (dyski w trybie IDE, głównie system XP): KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...