Skocz do zawartości

System nie startuje błąd 0xc000000f; nastąpiła poprawa ale jest kolejny porblem


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie błąd 0xc000000f

An error occurred while attempting to read the boot configuration data. gdy daje enter reset pc i znow to samo

Robiłem to ale nic to nie dało

http://support.microsoft.com/kb/927392

oraz

https://neosmart.net/wiki/recovering-windows-bootloader/

 

po za punktem "Attempt Four: Easy Recovery Essentials for Windows" 

 

I nie wiem czy dobrze zorbiłem punkt 

"Attempt Three: Nuclear Holocaust"

Zakończyłem na wpisaniu tego: bcdedit.exe /displayorder {c0dfc4fa-cb21-11dc-81bf-005056c00008} 

(oczywiście własne znaki tu wpisałem w sensie to co mi wyskoczyły wcześniej) i po prostu wyszedłem z tej konsoli i dałem uruchom ponownie.

 

 

@edit gdy daje naprawę systemu to cos niby znajduje i chce odzyskać system Ale najpierw chce uruchomić sie ponownie(jak wejde w "wyswietl sczegóły" to widze że doda on moj system do opcji uruchamiania oraz że zrobi kopie bieżących danych)  daje "Napraw i uruchom ponownie" i wywala błąd "Nie można zapisać opcji uruchamiania, a no i jeszcze nie widzi mi windowsa 7 jako zainstalowanego w opcjach odzyskiwania systemu 

A gdy dam dalej w tych opcjach wywala błąd "Wystąpił błąd wewnętrzny. Następujące informacje mogą pomóc w usunięciu błedu: Nie można odnaleźć określonego pliku. (0x80070002) 

 

 

@edit2 nawet jak chce zainstalować na nowo system chce jakąś płytkę ze sterownikami i nie puszcza mnie dalej jednym słowem jestem w...

 

 

@edit 3 Gdy wpisze komende "bootrec /rebuildbcd" to pyta mnie o "czy dodać instalacje do rozruchu" i bez wzgledu co bym wybral i tak odpowiedź będzie taka sama"Nie mozna odnaleźć żądanego urządzenia systemowego"

 

@edit 4 dodam że mam lapka z takim samym systemem (w7 ultimate 64b) jeśli to pomoże w czymś to było by fajnie

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

System naprawił się po naprawieniu ze starej plyty głównej(problem pojawił sie po podpięciu nowej), gdzie mogę podpiąć napęd(do tej pory robiłem wszystko z pena ponieważ napęd jest na tą taśmie wielką a nie te nowe)

 

zaraz zedytuje post jak podepne wszystko do nowej płyty głównej i zobaczymy co będzie :)
(piszę 1 post pod drugim aby odświeżyć temat)

 

@edit a wiec tak system nie startuje normalnie na nowej płycie głównej która jest sprawna bo działała wczoraj u kolegi
Problem jest taki że jak włącza się logo windows chwile ładuje sie i restart i jest potem okienko odzyskiwanie po błędzie systemu windows 

czym to może być spowodowane? 

Ps juz nie ma błędu który podałem w temacie 

Odnośnik do komentarza

system nie startuje normalnie na nowej płycie głównej która jest sprawna bo działała wczoraj u kolegi

Problem jest taki że jak włącza się logo windows chwile ładuje sie i restart i jest potem okienko odzyskiwanie po błędzie systemu windows 

czym to może być spowodowane? 

Ps juz nie ma błędu który podałem w temacie

 

Po zmianie płyty głównej powinieneś postswic system od nowa.

Odnośnik do komentarza

Właśnie ja nawet nagrywarki podłączonej nie mam bo nie posiadam i system botuje z pena cały czas

@edit znaczy posiadam ale obecna płyta nie posada wejscia na tasmę ata a na to mam nagrywarke

 

@Edit2 przeszło problemem było to że pendrive był podłączony do USB 3.0 teraz da się wybrać system wrazie jakiś problemów dam znać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...