Skocz do zawartości

Problem z startuprepaitoffline


Filipiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam podobny problem jak w temacie - https://www.fixitpc.pl/topic/14885-startuprepairoffline-problem-z-uruchomieniem-windowsa/ z tym że mam inne wartości w 4 i 6 (niestety nie pamiętam)
Próbowałem tez odzyskać system i wyskakuje "Nie utworzono punktów przywracania na dysku systemowym komputera"
Po skopiowaniu RegBacka dalej wyskakuje ten błąd.
I teraz najlepsze nie wiem jak, ale zrobienie niby bootowalnego dysku z windows7 i próba naprawienia tego błędu przyniosła sukces. Niestety pojawił się inny problem. Komputer mogę włączyć jedynie poprzez ten dysk a odpięcie go skutkuje ponownym pojawieniem się błędu (wszystkie programy itp działają). W tej chwili zrobiłem Regback i robię sfc /scannow.
 
CBS.log

Prosił bym o przeniesienie, bo zdaje mi się, że wiem co namieszałem. Sugerując się tym poradnikiem Klik przerzuciłem system na inny dysk jak widać na zdjęciu. Klik Pozostaje teraz pytanie jak to odkręcić / ewentualnie naprawić bo tak jak pisało w 5 punkcie nie widziałem systemu i kliknąłem dalej dlatego taki cyrk :(

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...