Skocz do zawartości

Testy programów zabezpieczających 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Likwidator - przeczytaj jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem mojego posta.

Jak chcesz cały raport tłumaczyć i być uczynny to przetłumacz Ty
No sorry, ale ja go nie wkleiłem.
Najważniejsze rzeczy, tabelki, wyniki, końcowe rezultaty kto jaki program zdobył certyfikat potrafi odczytać osoba nie znająca ani trochę ENG
W testach nie chodzi tylko o tabelki, ale metodykę testu(czym, jak, w jaki sposób ), więc to przetłumacz.
organizacja czy jak wolisz firma testująca programy zabezpieczające
a ktoś pod tą rzekomą "organizacją" się podpisuje?
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dawid...zgadza się...ale podejrzewam,że wszystkie zagrożenia były blokowane przez inne(świetne) moduły Comodo-a nie antyvirka ;)

Pewnie tak, chociaż czasem musiałem wykonać: otl -> logi -> forum -> fix, ale to chyba raz, może dwa ;)

Z AV mogę nawet zrezygnować i nie powinno się nic złego stać. FW mam sprzętowy, a mimo to dalej korzystam z Comodo.

 

Dopóki nie zaglądam na stronki wątpliwej reputacji i nie pobieram czegoś z Torrentów to nie ma problemów.

 

//O... właśnie zauważyłem, że mam wyłączony ogniomurek. Ciekawe dlaczego :D

Odnośnik do komentarza

Okej zaczynamy :) :

ad1. Czemu nie napiszesz do omkara o tłumaczenie raportów ze wszystkich testów jakie wklejał do tematu. Ani razu nie zwróciłeś mu "uwagi" a mi tak mimo,że wkleiłem tylko raz ze źródła?;) Po drugie nie przetłumaczę tego bo nie jest wymagane, po trzecie nie będę zaspokajał twoich pragnień, po 4 tego jest sporo do tłumaczenia, po 5 nie znam dobrze ENg ,abym mógł w sposób bezbłędny tłumaczyć raporty. Lepiej pisać i się narazić na błędy w tłumaczeniu?? lepiej więc nie pisać nie? :) Najważniejsze rzeczy da się zrozumieć , podstawy kojarzę a to mi wystarczy:) Jeśli Tobie nie to trudno, przetłumacz sobie we własnym zakresie:)

 

ad.2 Jak już napisałem powyżej o tłumaczeniu. Co do tabelek one są wyznacznikiem, dowodem zakończenia testów , bez tabelek skąd dowiesz się kto wygrał?? Są ważne.

 

ad3. AV-C jest to organizacją testująca AV. http://www.komputerswiat.pl/testy/programy/bezpieczenstwo/2009/12/test-antywirusy-kontra-spyware-i-falszywe-programy.aspx

 

"W laboratorium niezależnej organizacji AV-Comparatives przetestowano skuteczność 16 programów antywirusowych w wykrywaniu i usuwaniu " Pisze jak wół organizacja. Jak Ci te określenie nie pasuje to niech będzie firma. Napisz do redakcji,że nie potrafią pisać :)

Odnośnik do komentarza

Likwidator - przeczytaj jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem mojego posta.

No sorry, ale ja go nie wkleiłem.

W testach nie chodzi tylko o tabelki, ale metodykę testu(czym, jak, w jaki sposób ), więc to przetłumacz.

a ktoś pod tą rzekomą "organizacją" się podpisuje?

Marku...przepraszam...w końcu wiesz jak Cię lubię :cheer:...ale poprawną formą prośby jest : "proszę to przetłumaczyć" a nie : "więc to przetłumacz"

Odnośnik do komentarza

Kurna człowieku, potrafisz normalnie dyskutować, czy jesteś pospolitym lolkiem? Zadałem ci proste pytania, (pewnie nawet "małpa" z onetu albo forum aviry potrafi zrozumieć), wklejasz link do testu i każesz ludziom sobie to tłumaczyć ?

Nie mieszaj w to omkara.

Nie czytałem linka omkara tylko twój i do niego się odniosłem.

Co do organizacji, nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem że jest zła, ale też nie twierdzę, że można jej całkiem zaufać, co to za organizacja która cały czas z uporem maniaka jest anonimowa?

 

No.... meir ja też cię lubię ale już wiesz, nie chce mi się z tobą gadać. Co do poprawności, to był zupełnie inny kontekst, no niestety wiem doskonale, że masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego.

Odnośnik do komentarza

(pewnie nawet "małpa" z onetu albo forum aviry potrafi zrozumieć),

 

 

No.... meir ja też cię lubię ale już wiesz, nie chce mi się z tobą gadać. co poprawności, to był zupełnie inny kontekst, no niestety wiem doskonale, że masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego.

 

No widzisz Marku...jakie to życie jest przewrotne ;) ..."małpa" z forum aviry potrafi zrozumieć...a "lamus" z forum Picasso-już nie :cheer:

 

BTW.Z pokorą przyjmuję Twoją diagnozą..."konteksty","tekst czytany"...na którym Uniwersytecie kończyłeś Wydział Polonistyki ?

Odnośnik do komentarza

Dziadku przestań sapać i weź się dotleń na świeżym powietrzu bo zachowujesz się jak jakiś zniewieściały czop. Gdzie jest tu napisane,że testy anglojęzyczne mają być tłumaczone na forum, masz to w regulaminie ???? Pokazuj lub zamilcz KPW??? A to,że czytasz onet i komentarze pod newsami sam jesteś małpą. Ja tam nie wbijam w przeciwieństwie do Ciebie:P Nie wciskaj mi chłopie kitu,że nie czytasz jego linków jak 99% tematu to są linki od niego , on założył temat i czytasz co chwila ten temat a jego testy zawierają testy w języku ENg Nie ściemniaj lepiej, jak chcesz się wyżyć to na czata. Myślisz,że wszystko Ci wolno, też mam cięty język głównie dla zgredów w podeszłym wieku co nie mają nic do roboty i swoje flustracje przejawiają na forum. Wyluzuj lepiej bo się kiedyś doigrasz swoim cwaniactwem.

Odnośnik do komentarza

Antyvirek w Comodo to shit...dlatego wynik mocno podejrzany.

Tu się nie zgodzę. Jakiś czas temu to rzeczywiście był tylko słaby dodatek do świetnej reszty, ale obecna wersja działa już niczego sobie. Przynajmniej z moich obserwacji wynika, że obecna wersja już nieźle sobie radzi z różnymi zagrożeniami. Dobrze skonfigurowany cały pakiet Comodo w ogóle jest trudno przejść.

 

A poza tym, czy Wy naprawdę musicie w każdym temacie o antywirusach na drugiej stronie zaczynać flame? Wyluzujcie trochę, można prowadzić dyskusję na poziomie bez osobistych wycieczek.

Odnośnik do komentarza

Zaprawdę - bardzo specyficzni ludzie są na forum aviry. Każda dyskusja na temat AV wywołuje w nich takie emocje, że każdą uwagę uważają za obelgę pod swoim adresem. No cóż "panowie" dyskutujcie w takim razie między sobą, tylko jaki z tego pożytek?

 

meir - masz, czytaj mój pierwszy post w tym temacie:

Likwidator - prosimy o tłumaczenie testu z linka. Gwoli ścisłości AV-C to jakaś organizacja ?
widzisz w tym poście jakiś atak?

Czepiłeś się jak "rzep psiego ogona", masz jakaś satysfakcję w tym, czy masz już tak skrzywioną naturę?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...