Skocz do zawartości

VMware Workstation - Złe odinstalowanie i problem z ponowną instalacją


Supermen

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od problemu z głowicą diagnostyczną i programem zainstalowanym na wirtualnej maszynie. Nie znalazłem rozwiązania problemu, więc postanowiłem zainstalować nowszą wersję VMware.
Sądziłem, że program zainstaluje się tak jak każdy program w wersji nowszej niż obecnie zainstalowana. Wyskoczył komunikat o konieczności odinstalowania starego programu więc się na to zgodziłem.
Okazało się, że zniknęła tylko opcja odinstalowania z dodaj usuń programy a sam VMware 5 został na komputerze.
Pokombinowałem i przekombinowałem... Nie mam ani starego VMware zainstalowane ani nowy nie chce się zainstalować.
Wyskakują jedynie takie komunikaty:
bez_tytu_u.jpg
dla VMware 5
bez_tytu_u2.jpg
dla VMware 7

Próbowałem różnych narzędzi do usuwania programów. Bez skutku. Dalej nie idzie zainstalować. Zrobiłem przywracanie systemu co doprowadziło do włączania się blue screena na wcześniejszym przywróceniu.

Wiem, że mogę przeinstalować system ale chcę za wszelką cenę tego uniknąć.
Być może ktoś wpadnie na jakiś pomysł jak pozbyć się tego problemu bez reinstalacji XP

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Być może jest to jeden ze skutków przestania wspierania systemów Windowows XP.

Raczej nie.

 

Problem poniekąd rozwiązany.

Dla potomnych http://kb.vmware.com/selfservice/microsites/search.do?language=en_US&cmd=displayKC&externalId=1308  Udało mi się przywrócić na tyle sprawność, że przepuścił VM 5 do ponownej instgalacji. VM 7 nie chciał przepuścić. Nie kombinowałem więcej i zostałem przy VM 5.

 

Pewnie przydałoby się pokazać logi i sprawdzić co jest namieszane w systemie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...