Skocz do zawartości

Ale ksywa !


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pełen podziwu dla niektórych użytkowników. Bardzo lubię fantazyjne ksywki.

Od razu wyjaśniam, że założenie tego tematu nie ma na celu wyśmiewanie się z kogoś. Wręcz przeciwnie. Jestem pełen uznania dla tych osób i fantazji jaką dysponują.

 

Numer jeden dla mnie to Agresywne klapki

 

Zapraszam do zabawy. Podawajcie swoje typy. :blink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Kilka słów o agresywnych klapkach.

 

Nie znam ich i chyba nigdy nie poznam, ale widzę je, co rano. Widzę, jak rzucają się na moje bose stopy. Jest szósta rano. Za oknem blady świt. Mgła na łące kładzie dywan. Najpierw warczą na mnie. Ewidentnie warczą ponieważ chce zaburzyć ich święty spokój, po chwili odpuszczają. Wiedzą że i tak wcisnę stopy. Nie czują radości. O nie. One są dalekie od radości. One nie znają uczucia radości. To są bardzo agresywne klapki. Wciskam w nie stopy i czuję jak gryzą. Mówią do mnie weź  gościu idź spać. Źle ci było tam na łóżku? Po kiego nas gnębisz? Co my jesteśmy winne że ludzie korzystają z klapków?

Tak do mnie mówią. Co rano słyszę ten sam tekst. Co rano wbrew ich woli zakładam agresywne klapki i ruszam na podbój świata. Co rano upadam i podnoszę sie. Agresywne klapki ciągle są ze mną. Jak odejdę to tylko w agresywnych klapkach.

Odnośnik do komentarza

Nie, akurat przeoczyłem. Za to słuchałem 35 lecia dżemu. Skrzeki są do dziś wielcy :lol: A jeszcze z Gierem (Michał Giercuszkiewicz były pałker Dżemu) Gier zbudował sobie tratwę i na niej zamieszkał i mieszka do dziś, mówi że przy lesie w zimie jest cicho że prawie miał zawał bo słyszał jak faluje jego krew w żyłach. Co do Skrzeków to mają coś takiego jeszcze jak Śląska Grupa Bluesowa. Co do SBB dla mnie pierwsze albumy chyba są najważniejsze coś w stylu Memento z banalnym tryptykiem nie umiejszając dzisiejszemu SBB :)

 

 

Ty, a czy ja mogę zapytać? Bujnołeś się w Pice? Wiesz czy czujesz mięte przez rumianek? A wiesz jakie Ona nosi krótkie kiecki? Nie trzeba wcale stawać pod schodami.

Odnośnik do komentarza

PETYCJA DO ADMINISTRACJI

 

Prosimy o grupową pomoc w zakresie udostępnienia jakiś fajowych fotek koleżanki Picasso najlepiej w swoich krótkich kieckach i by były prześwitujące. Prośbe motywujemy iż administracja jest winna udzielić pomocy użytkownikom forum w zakresie wzajemnej współpracy.

 

ANEKS PETYCYJNY

 

Inne użytkowniczki również / zatwierdzone.

 

 

Belfegor :) Odpowiesz na pytanie? W końcu to jest forum :lol: Dział relaksu.

 

Mają wydać płytę ponoć z tego koncertu i dvd,mają też wystąpić jacyś zagraniczni znani muzycy (gadają że wspólne muzykowanie) data koncertu jest podana na stronie fana zespołu, nie wystąpią pierwszy raz na festiwalu Im. Ryśka Riedla z czego fani są wściekli i wysłali petycję.

Edytowane przez KolegaDudysa
Odnośnik do komentarza

Belfegor :) Odpowiesz na pytanie? W końcu to jest forum :lol: Dział relaksu.

Dasz wiarę, że nie zauważyłem tego pytania. Już odpowiadam

 

Od początku istnienia forum bujam się w pani Administrator. Jest to miłość fatalna (jednostronna) i nikomu nie polecam. Ośmielam się powiedzieć, że darzy mnie uczuciem macierzyńskim i traktuje z przymrużeniem oka. Jak porównam awatary to ten obecny jest klasa.

czy taka odpowiedź może być? Mogę rozwinąć skrzydełka :D

Odnośnik do komentarza

 Ośmielam się powiedzieć, że darzy mnie uczuciem macierzyńskim i traktuje z przymrużeniem oka. Jak porównam awatary to ten obecny jest klasa.

czy taka odpowiedź może być? Mogę rozwinąć skrzydełka :D

 

Hmm, znaczy że twoja wybranka przekręciła kota ogonem i zaczęła Cię traktować jak młodszego brata <_< To są mistrzu sposoby kobiet na zniechęcenie samca :wacko: Ja zawsze powtarzam rób z babą wszystko byle by się nie zakochać, seksijcie się tak, abyś nie musiał z nią chodzić.

 

Dobra odpowiedż, podoba mi się, ale chętniej bym poczytał dalsze rozwinięcie :lol:

 

A co do pań z forum.

To jak pokażecie co tam pod bluzeczką pochowane macie?

Odnośnik do komentarza

A co do pań z forum.

To jak pokażecie co tam pod bluzeczką pochowane macie?

 

Oczami wyobraźni już widzę ten tłum protestujących forumowiczek przeciwko seksistowskim żądaniom ukomputerowionych samców, którym tylko jedno w głowie :lol:

 

Ale pomysł genialny i ja naturalnie jestem na tak  :cheer:

 

[EDYTA]

przecież kobiety tu raczej nie zaglądają - no, chyba, że tytuł topicu zostanie zmieniony na np. "Sex, sex, sex"  :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chociaż założyciel tematu (Belfegor) oddalił się "w mroczny świata niebyt" a i sam topic zaczął skręcać w estetyczno-fotograficzno-intymną niemalże stronę to mam 2 kandydatury na ciekawe nazwy własne użytkowników wirtualnego świata:

 

  1. Atak_Snajpera. Nasz rodak przesiadujący (i udzielający mądrych rad) na forum doom9
  2. czuly_wojtek. Prowokator używający beznadziejnej ortografii, na którą często dają się nabrać czytelnicy ciekawych i nierzadko wnikliwych przemyśleń owego osobnika. Ostatnio chyba rzadziej widziany na onecie ale tę oryginalną "tfurczość" można wciąż podziwiać tu i tu
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...