Skocz do zawartości

Ankieta na temat miłości, zaufania i zdrady w związku.


Gość Olgierdq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olgierdq

Witam,

Jestem studentem 5 roku psychologii w SWPS. Obecnie prowadzę badania do pracy magisterskiej które tyczą się miłości, zaufania i zdrady w związku. Poniżej zamieściłem link do mojej ankiety. Badanie jest w pełni anonimowe i byłbym naprawdę wdzięczny za jej wypełnienie.

Z uszanowaniem,

Maciej

https://docs.google.com/forms/d/1MJww0Nkz-WSzDXfdFP0Yo5ZH_BLv2YjzdtXNX0ZG-Bs/viewform

Pytania zawarte w części B w oryginale pochodzą ze skali zaufania w związku stworzoną przez Rempel, Holmes & Zanna, 1985. Skala ta została przeze mnie odwrócona tak, aby badana osoba wypowiadała się w sposób w jaki uważa, że jego/jej partner mógłby odpowiedzieć - czyli miałaby badać - zaufanie jakie uważamy, że nasz partner ma do nas.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Autor umieścił temat w dziale relaksacyjnym. Forum nie tworzą komputery tylko ludzie siedzący przy klawiaturze. Zakładam, że naprawdę jest studentem i pisze pracę. Co szkodzi odpowiadać na ankietę? Nie ma przymusu. Chcesz - piszesz.

 

 

Trochę autor postu ma rację. Zobacz że żadna laseczka na forum nigdy nie napisała "Idę do fryzjera czy kosmetyczki" Nawet tutejsze baby nie gadają nic na temat kasy a to temat lubiany i bliższy miłości <_<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...