Skocz do zawartości

Samozapełniający się dysk C


Rekomendowane odpowiedzi

W chwili obecnej mam 0 bajtów wolnych na 30 Gb. Nie wiem jakim cudem komputer jeszcze funkcjonuje. Sprawdziłam pojedynczo każdy folder (razem z ukrytymi) i po zsumowaniu wychodzi mi, ze powinno tam być co najmniej 5-8 Gb wolnych.

Gdy zarejestrowałam problem było 200Mb wolnych. użyłam Ccleanera i zwolniły się prawie 2 Gb. Na drugi dzień nie szło wyciagnąc więcej niż 5 Mb wolnych. Usuwałam co się dało, żeby zrobić miejsce. Za każdym razem, zwolnione kilkaset Mb po chwili zamieniało się w Kb.

Wybieram skanowanie w AVG - nic. jakby nie reagował na polecenia.
Proszę o jakieś rady bądź sugestie.

 

PC

Windows 7 Profesional

Klasyfikacja: 3,9

Procesor: Inlet® Core 2 CPU 4300 @ 1.80 GHz 1.80GHz

Ram: 2 Gb

Typ systemu: 32-bitowy

 

GMER 2.1.19357 - http://www.gmer.net
Rootkit quick scan 2014-03-24 14:05:52
Windows 6.1.7601 Service Pack 1 \Device\Harddisk0\DR0 -> \Device\Scsi\iteatapi1Port4Path0Target2Lun0 ST380011 rev.3.06 74,53GB
Running: tjdenofs.exe; Driver: C:\uwldapow.sys

---- Devices - GMER 2.1 ----

Device          \Driver\atapi \Device\Ide\IdePort0                            854671F8
Device          \Driver\atapi \Device\Ide\IdePort1                            854671F8
Device          \Driver\atapi \Device\Ide\IdePort2                            854671F8
Device          \Driver\atapi \Device\Ide\IdePort3                            854671F8
Device          \Driver\atapi \Device\Ide\IdeDeviceP0T1L0-4                   854671F8
Device          \Driver\iteatapi \Device\Scsi\iteatapi1Port4Path0Target2Lun0  854681F8
Device          \Driver\atxk6xqs \Device\Scsi\atxk6xqs1                       864B3440
Device          \Driver\iteatapi \Device\Scsi\iteatapi1                       854681F8
Device          \FileSystem\Ntfs \Ntfs                                        8546A1F8

AttachedDevice  \Driver\tdx \Device\Ip                                        avgtdix.sys
AttachedDevice  \Driver\tdx \Device\Tcp                                       avgtdix.sys
AttachedDevice  \Driver\tdx \Device\Udp                                       avgtdix.sys
AttachedDevice  \Driver\tdx \Device\RawIp                                     avgtdix.sys

---- EOF - GMER 2.1 ----

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jest podany tylko GMER, brakuje obowiązkowych FRST i OTL. Czuję też, że temat zmieni dział na Windows.

 

 

Sprawdziłam pojedynczo każdy folder (razem z ukrytymi) i po zsumowaniu wychodzi mi, ze powinno tam być co najmniej 5-8 Gb wolnych.

Ta metoda jest zupełnie niewiarygodna, same przekłamania. Takie zaznaczanie pomija:

- Obiekty ukryte: mówisz o włączonych ukrytych, ale ja jednak sądzę, że pijesz do opcji "Pokaż ukryte pliki i foldery", a opcje są aż dwie. Tą drugą jest "Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego".

- Obiekty zablokowane przez uprawnienia: nie mając uprawnień wyświetli się fałszywe "0 bajtów".

 

Przez zaznaczanie w eksploratorze nigdy nie uzyskasz prawdziwych obliczeń, takowe podają Właściwości dysku. Do konkretnej diagnostyki zajętego miejsca skorzystaj z programu SpaceSniffer. Program należy zastartować opcją kontekstową "Uruchom jako Administrator", by obliczył też niektóre zablokowane obszary.

 

 

Wybieram skanowanie w AVG - nic. jakby nie reagował na polecenia.

Skoro tak niski poziom wolnego miejsca, mogą być ogromne trudności z uruchomieniem określonych aplikacji. W podbramkowej sytuacji system może się nawet nie uruchmić.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...