Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem Autocada ...


barunia90

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 

mam problem. Mianowicie chciałam uruchomic Autocada i wyskoczył mi taki monit : Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe.

 

W dzienniku zdarzeń  :

 

 "Nie można wygenerować kontekstu aktywacji dla "C:\Program Files\Autodesk\AutoCAD 2014\acad.exe". Nie można odnaleźć zestawu zależnego Microsoft.VC90.MFC,processorArchitecture="amd64",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="9.0.21022.8". Użyj narzędzia sxstrace.exe, aby uzyskać szczegółową diagnozę."

 

Bardzo proszę o pomoc, bo na jutro mi jest potrzebny ten Autocad..

 

Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czy wcześniej program działał?

 

Błąd jest związany z Microsoft Visual C++ ... Czy na liście zainstalowanych programów masz Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable?

 

Jeśli tak, spróbowałbym odinstalowanie wszystkich pozycji Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable oraz ich ponowne zainstalowanie (po restarcie komputera):

- Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x64)

- Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)

Odnośnik do komentarza

To była taka sytuacja, że miałam Autocada skracowanego, działał, nie włączałam go przez jakiś czas, wczoraj chciałam i te błędy mi wyskoczyłam.

Odinstalowałam go i zainstalowałam wersję studencką z Autodesku. Bez zmian.

 

Mam zainstalowanego  "Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable" x64

 

Ok, to zrobię tak jak radzisz. Wczoraj instalowałam raz jeszcze tego Visuala, tylko że bez wcześniejszego odinstalowania.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...