Skocz do zawartości

Minimalizacja co minutę


Rekomendowane odpowiedzi

hejka mam problem przywiozłem komputer z naprawy wraz z nową kartą sieciową (może w tym problem) i co dokładnie minutę minimalizuje mi różne gry oraz gdy piszę na Facebooku przykładowa okno staje się nieaktywne tak jak bym nacisnął na dole na pasek jestem całkowitym laikiem w tych sprawach a szukam pomocy smile.png podczas pisania tego postu problem pojawił się dwa razy (i nie to nie jest przez naciskanie jakiś kombinacji na klawiaturze gdyż okno robi się nieaktywne nawet gdy nie mam dłoni na klawiaturze). Jeżeli trzeba jakiś screeny mogę zrobić odpowiednie :) dodam, że czasem zminimalizuje grę lub ,,odznaczy" okno rozłącza również wi-fi.

 

OTL: http://wklej.org/id/1308100/

Extras: http://wklej.org/id/1308099/

 

 

Jak wykonać tą operacje ?

 

Spróbuj też z tym plikiem: C:\Program Files (x86)\TP-LINK\TP-LINK Wireless Configuration Utility\TWCU.exe zrobić to samo co z ouc.exe czyli spakuj sobie go WinRarem a z podanej lokalizacji skasuj. Zobacz jak gry się zachowują. Nawet jeśli się nie minimalizują to zrób nowe logi,zobaczymy czy nie ma nic więcej do czyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mi takie rzeczy odstawiała karta sieciowa TP-LINKA. Odinstalowałem TP-Link Wireless Configuration Utility i zostawiłem sam Driver dla Windows. Sieci konfiguruję za pomocą narzędzia systemowego, bo ten panel konfiguracyjny TP-Linka to porażka. Ciągły cyrk z odznaczaniem aktywnych okien i minimalizacjami.

Odnośnik do komentarza

Co tu wyjaśniać ? W Panelu sterowania odinstaluj TP-LINK Wireless Configuration Utility i po kłopocie. Sterownik urządzenia pozostanie, więc wszystko będzie działać. Zniknie powodująca błędy aplikacja TP-Linka, ale systemowy konfigurator sieci przecież wystarcza (wystarczy kliknąć w pasek zasięgu sieci bezprzewodowej).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...