Skocz do zawartości

Problem z dużą ilością FPS.


avertos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zaczne od tego że posiadam taki oto komputer:

CPU: AMD Phenom II X6 1090T   
Cooler: Zalman CNPS10X Performa   
Karta graficzna:      / Radeon HD 6670  
Płyta główna: GA-890XA-UD3  
RAM: 2x 2GB RAM Kingston DDR3-1333Mhz  
System: Windows 7 Home Premium 64 bit    
USB: 500Hz -> myszka mx510 -450dpi
Monitor: LG Flatron IPS234 (jak dobrze pamiętam 24 cale bądź 22) - rozdzielczosc 1920x1080 - 60Hz -> odkryłem teraz podczas sprawdzania że mogę zmienić w opcjach grafiki AMD na 75Hz - ?! zmieniać?   
 
Z grami raczej nie mam problemów, testowałem FPS w grach takich jak: League of legends, w tej grze FPS sięgają nawet do 250.     
Jednak np w Counter strike GO, mimo ze mam ustawione max fps na 120 to i tak wartość ta czasami spada, co mnie dziwi, bo wydaje mi sie że mam dobry sprzęt - No ale nie ważne to raczej nie jest aż takim problemem no chyba ze ktos przy okazji odpowie.    
 
Głównym problemem jest to że w grze League of legends nie mam możliwości ustawienia stałej ilości fps, moge tylko ustawic na 60/70/80 i uncapped, tą ostatnią opcje wybrałem, bo chcialbym miec te 100 fps, niestety gra nie ma zadnego cfg gdzie moglbym jak w cs np ustawic max fps na 120 czy nawet te 100. I wlasnie przez to ze moje fps siegają granitu 200 fps, czasami posiadam takie skoki jakbym wlasnie tracil fps.    
   
Jak to sie ma do mojego monitoru? czytalem ze skoro mam te 60hz to nie ma zadnej roznicy 60 fps pomiedzy np 100, czy to prawda? bo to troche mnie dziwi Czy warto zmienic te 75hz? Jak uniknac tych skoków dziwnych podczas gier? Jak ewentualnie zwiekszych wydajnosc grafiki? Mam wszystko na low, configi do csa pod full fps a i tak nie moge utrzymac maxymalnej ilosci fps, problem rozdzielczosci? nie wiem, ale w league nie skaczą mi fps ponizej tych 100 jak ustawie na Uncapped.   
 
Z góry dzięki za pomoc w wielu kwestiach które to zawarłem    
Pozdro.   
 
 
 
PS. Nieudalo sie oddzielic tekstu, nie moja wina ze jest ciurkiem, jak komus wygodniej czytac oddzielony tekst akapitami wklejam foto.

post-7537-0-46875000-1395338607_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...