Skocz do zawartości

Program do aktualizacji


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie szukaj aktualizatorów sterowników. Często się zdarza, że znajdują aktualizację, ale nie dla Twojego sprzętu. Pokazały Ci ją jedynie dlatego, że nazwa jest taka sama, ba nawet identyfikator sprzętu, a potem się okazuje, że to nie to. Ściągają różnego rodzaju śmieci. Po za tym 'automatyczne' majstrowanie przy sterownikach to proszenie się o problem. Lepiej zrób jak człowiek: ręcznie w Menadżerze Urządzeń lub poprzez szukanie na stronach producentów sprzętu.

 

Co do programów to fakt można użyć Secunii, przy czym ona może Ci też pokazać do aktualizacji coś czego nie da się zakutalizować (np. program napisany w starszej wersji flash).

Do zwykłego domowego użytku wystarczy FileHippo. Też nie jest idealny (mi np. każe aktualizować pakiet Catalyst AMD do wersji najnowszej, kiedy najnowsza obsługiwana przez moją kartę jest już dawno temu wydana i nie będzie akutalizowana).

Odnośnik do komentarza

Odnośnie programu wyszukującego aktualizacji sterowników (jeśli mimo wszystko ktoś chce taki posiadać):
3DP Chip - http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/3DP-Chip.shtml
Zainstalowałem go kiedyś u siebie i siedzi do tej pory. Kontrolnie od czasu do czasu zerkam czy faktycznie są nowe sterowniki do mojego sprzętu, aczkolwiek sterowniki szukam "ręcznie" w innych źródłach.
Uwaga: uważać przy instalacji bo wciska toolbara!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...