Skocz do zawartości

Komputer włącza się tylko w Trybie awaryjnym :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z windowsem XP nie włancza on się w normalnym trybie tylko w awaryjnym gdy klikam uruchom system windows normalnie ładuje się 4 razy i komputer się restartuje i tak w kolko a gdy wybiorę tryb awaryjny z obsługą sieci działa.Normalny tryb nie!!

Próbowałem z F8 i wybrać ale nic nie zadziałało,płytki z windowsem  nie mam.

Dodam ze mój brat w niedziele gdy jeszcze komputer działał kliknął 3 razy żeby się komputer włąnczyl a ja wyłąnczyłem 3 razy.Dobrze oczekuję pomocy. 

 

Specyfikacja komputera :

 

System :Microsoft Windows XP

Professional 

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 2

 

Zarejestrowano dla :

 

Właściciel 

 

Komputer :

 

AMD Sempron Processor

 

3000+

 

1.61 GHz , 1.00 GB RAM

 

koniec

 

Jeszce jedno czy dało by się jakoś dodać ghz za darmo podkręcić albo coś? Dodam ze mam 14 lat.Dopiero w maju tego roku będę miał lepszy komputer. Do tego czasu mam ten ok czekam na pomoc .

Shortcut.txt

FRST.txt

Addition.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Kolekcjonujesz adware. Poprzez Panel sterowania-->Dodaj / usuń programy - odinstaluj: BabylonObjectInstaller, BitGuard, Bonanza Deals, Bundled software uninstaller, Bundled software uninstaller, Claro Chrome Toolbar, Claro LTD toolbar, DealPly, Delta Chrome Toolbar, Delta toolbar, fst_pl_19, fst_pl_31, fst_pl_73, holasearch toolbar, HomeTab 5.7, IePluginService12.27.0.3326, Internet Explorer Toolbar 4.6 by SweetPacks, OptimizerPro, PrivitizeVPN, RegClean Pro, SafeSaver 1.74, Search Assistant WebSearch 1.74, SearchNewTab, SkypEmoticons, Softonic toolbar  on IE, SupTab, SweetIM for Messenger 3.7, SweetPacks bundle uninstaller, uTorrentControl_v2 Toolbar, WinZipper, Yontoo i Akamai NetSession Interface.

 

Otwórz notatnik i wklej:

Task: C:\WINDOWS\Tasks\BonanzaDealsLiveUpdateTaskMachineCore.job => C:\Program Files\BonanzaDealsLive\Update\BonanzaDealsLive.exe
Task: C:\WINDOWS\Tasks\BonanzaDealsLiveUpdateTaskMachineUA.job => C:\Program Files\BonanzaDealsLive\Update\BonanzaDealsLive.exe
Task: C:\WINDOWS\Tasks\EPUpdater.job => C:\DOCUME~1\ADMINI~1\DANEAP~1\BABSOL~1\Shared\BabMaint.exe
Task: C:\WINDOWS\Tasks\GoforFilesUpdate.job => C:\Program Files\GoforFiles\GFFUpdater.exe
Task: C:\WINDOWS\Tasks\schedule!567381930.job => C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\BetterSoft\OptimizerPro\OptimizerPro.exe
Task: C:\WINDOWS\Tasks\ZoomExUpdaterTask{98D57C3D-FE5E-4DE5-A7F2-C572C2A61934}.job => C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Premium\ZoomEx\ZoomEx.exe
AlternateDataStreams: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\TEMP:24721E3C
AlternateDataStreams: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\TEMP:373E1720

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Reset komputera.

 

To pierwsza część czyszczenia. Jak wszystko wykonasz to załącz powstały Fixlog i nowe logi z FRST i Addition.

Odnośnik do komentarza

Cos ten muzyk nie sprzata systemu. Na razie odinstaluj z panelu programów śmieci

 

AVG Security Toolbar
Bonanza Deals
BabylonOb
Claro Chrome Toolbar
Claro LTD toolbar
Delta Chrome Toolbar
Delta toolbar
OptimizerPro
PrivitizeVPN
saafe asaave
earch Assistant WebSearch 1.74
Softonic toolbar on IE
SupTab
uTorrentControl_v2 Toolbar
Yontoo 1.10.02
Akamai Net Sesion

 

 

2. Pobierz Adwcleaner > zamknij wszystkie przeglądarki > klik w Skanuj > Potem zastosuj opcje Usuń.

 

http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner

 

 

3. zrób po usuwaniu restart i nowy skan FRST

Odnośnik do komentarza

Połowy z tych programów nie mogę skasować ponieważ wyskakuje komunikat :

 

Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windows. Może mieć to miejsce , jeśli system Windows jest uruchomiony w trybie awaryjnym lub instalator Windows jest niepoprawnie zainstalowany. Skontaktuj się z działem Pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.

 

Ale to co się dało usunąłem! Zastosowałem AdwCleaner, już jestem po restarcie komputera, lecz dalej nie działa :(

 

Oto najnowszy skan

FRST.txt

Odnośnik do komentarza

1. Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania /skrypt wklej:

 

:OTL
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\ComboFix\catchme.sys -- (catchme)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\xhunter1.sys -- (xhunter1)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\vtany.sys -- (vtany)
O4 - HKLM..\Run: [fst_pl_19] C:\Program Files\fst_pl_19\fst_pl_19.exe ()
O4 - HKLM..\Run: [fst_pl_31] C:\Program Files\fst_pl_31\fst_pl_31.exe ()
O4 - HKLM..\Run: [fst_pl_73] C:\Program Files\fst_pl_73\fst_pl_73.exe ()
O4 - HKLM..\Run: [mobilegeni daemon] C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe ()

:Files
C:\Documents and Settings\Administrator\Menu Start\Programy\Autostart\wostock416.exe ()


:Commands
[emptytemp]

 

Kliknij w Wykonaj skrypt.

 

Po restarcie pojawi sie log z usuwania > załacz go.

 

2. Edytuj w notatniku plik boot.ini > musisz mieć właczone ukryte pliki

 

Plik znajduje się na partycji C. Przeklej jego zawartość.

Odnośnik do komentarza

Ale ja już mówiłem ze mam tryb awaryjny !!

 

I się wtedy nie włącza CHKDSK tylko od razu pulpit... 

 

Nie mogę wysłać loga bo wyskakuje na stronie ze nie mam uprawnień do wysyłania tego typu plików!

 

To zawartość boot.ini:

 

[boot loader]
timeout=3
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
C:\CMDCONS\BOOTSECT.DAT="Microsoft Windows Recovery Console" /cmdcons
UnsupportedDebug="do not select this" /debug
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
Odnośnik do komentarza

To zawartość boot.ini:

 

[boot loader] timeout=3 default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS [operating systems] C:\CMDCONS\BOOTSECT.DAT="Microsoft Windows Recovery Console" /cmdcons UnsupportedDebug="do not select this" /debug multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect 

 

 

Ok oto log

 

 

Wpisałem tą drugą komendę do CHKDSK ale dalej się nie włącza :(

03062014_191952.txt

Odnośnik do komentarza

Otwórz plik boot.ini w notatniku i zapisz to co podałem niżej. A ten swój wpis usuń.

 

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

 

Z menu plik > Zapisz.

 

 

Restart i zobaczymy co się wydarzy. Strzelałeś Combofixem i zainstalowała sie konsola odzyskiwania systemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...