Skocz do zawartości

problem z kartą graficzną FlyVideo


denarowa

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 3 miesiące temu...

Taki komunikat oznacza że karta nie jest wykrywana przez system. Karta jest uszkodzona lub jest problem ze sterownikiem.

Należało by sprawdzić w Menadżerze Urządzeń, czy ta karta tam figuruje, jeżeli jest to może być przy niej wykrzyknik lub znak zapytania, oznacza to problem ze sterownikiem i należało by go przeinstalować. Jeżeli karta nie jest widoczna w MU, może to oznaczać jej uszkodzenie. Może to również oznaczać że karta mogła się poluzować w slocie, trzeba by było ją wyjąć, przeczyścić styki i zamontować. Można spróbować zamontować do innego slotu, po włączeniu komputera system powinien wykryć nowe urządzenie i prosić o zainstalowanie sterownika. Jeżeli system nie wykryje może to oznaczać że karta jest uszkodzona. 

Odnośnik do komentarza

Karta video raczej nie ma nic wspólnego z nagrywarką, nagrywarka może mieć brudny lub uszkodzony laser. 

Jeżeli jest wykrzyknik przy kontrolerze multimediów to jest prawdopodobne że jest problem ze sterownikami, trudno stwierdzić którym ale możliwe że od tej karty, wypadało by je przeinstalować.

Jeżeli masz płytę ze sterownikami od tej karty to możesz spróbować przez aktualizację z MU. Ewentualnie w MU odinstalować kartę, zrestartować komputer i jak wykryje urządzenie, poprosi o zainstalowanie sterowników.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Witam, bardzo proszę o pomoc z tym programem.

 

Mam program FlyVideo 2000/3000. Za każdym razem gdy klikam w ikonę programu nie da się uruchomić, pokazuje się tylko komunikat "can't get device!". Na tym programie mogę oglądać tv na komputerze i wideo z magnetowidu czy dvd. Nie wiem co zrobić? Proszę bardzo o pomoc. Jeśli trzeba ściągnąć sterowniki to nie wiem skąd? W ogóle się na tym nie znam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...