Skocz do zawartości

Laptop


migomat

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Większość wyrobów jest made in China. Miałeś kijowy HP z wadliwą od urodzenia grafiką > gdzie go zrobili?

Czego oczekujesz? Że dam ci gwarancję dożywotnia? Jak chcesz możesz wykupić przedłużenie gwarancji.

Chłopie spokojnie, nigdzie nie napisałem, że coś od Ciebie oczekuję, zluzuj. Chciałem się dowiedzieć jacy producenci wg forumowiczów produkują mniej zawodne laptopy od HP...

Odnośnik do komentarza

Jestem na takim luzie, że świat nie widział. Jak zapewne zauważyłeś w propozycjach przedstawionych przeze mnie nie ma HP. A tak w ogóle trzeba było załozyć temat jacy producenci laptopów są lepsi od HP?

To wyszło w czasie naszej dyskusji, że HP jest szrotem. Wg Ciebie lepszy jest Asus i Toshiba. Przyjąłem.

Odnośnik do komentarza

Pociągnijmy dyskusje dalej. Zawodowy to jest Dell > ale kosztuje znacznie więcej.

 

Co do asusa to kiedyś miałem. Niczego sobie lapek. Raz po 2 latach odmówiła posłuszeństwa klawiatura. Nie korzystałem z serwisu > sam wymieniłem. Koledzy na forum próbowali mnie ratować wszelkimi możliwymi sposobami. Jest temacik w dziale Hard. Kupiłem klawe za 90zł wymieniłem i wszystko grało. Lapka sprzedałem. Byłem z niego bardzo zadowolony.

Mała uwaga - nie znam za bardzo W8 > nie mam dostępu ale jak kupisz lapka to wywal zbędne programy od producenta.

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza
A o tym co sądzisz? Na allegro ma branie.

 

Może i ma a widziałeś jaka jest wielkość matrycy? Przecie to pocztówka.

 

Edytowałem posta. Poczytaj przemyśl > poszukaj > wzruć swoje propozycje.

 

Wiesiu ma rację, ale szukamy lapka. Jak ma być lapek to ma być lapek. Sam wróciłem do PC bo mi lap nie potrzebny.

 

Dołóż do tego. Piekny ekranik 17 cali miodzio, sam by kupił. Szukaj może znajdziesz taniej ten model. Nie potrzebna ci super grafa

 

Tylko że bez systemu. W sumie to i dobrze. :)

 

http://allegro.pl/laptop-dell-inspiron-3737-i3-2x1-7ghz-4gb-500gb-i3953384095.html

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza

Pociągnijmy dyskusje dalej. Zawodowy to jest Dell > ale kosztuje znacznie więcej.

 

Co do asusa to kiedyś miałem. Niczego sobie lapek. Raz po 2 latach odmówiła posłuszeństwa klawiatura. Nie korzystałem z serwisu > sam wymieniłem. Koledzy na forum próbowali mnie ratować wszelkimi możliwymi sposobami. Jest temacik w dziale Hard. Kupiłem klawe za 90zł wymieniłem i wszystko grało. Lapka sprzedałem. Byłem z niego bardzo zadowolony.

Mała uwaga - nie znam za bardzo W8 > nie mam dostępu ale jak kupisz lapka to wywal zbędne programy od producenta.

Właśnie, można samemu wymienić, ale w HP robią tak miękkie śrubki, że same wióry lecą, ponadto niektóre miejsca z premedytacją niedostępne do rozkecenia.

Odnośnik do komentarza

Może i ma a widziałeś jaka jest wielkość matrycy? Przecie to pocztówka.

 

Edytowałem posta. Poczytaj przemyśl > poszukaj > wzruć swoje propozycje.

 

Wiesiu ma rację, ale szukamy lapka. Jak ma być lapek to ma być lapek. Sam wróciłem do PC bo mi lap nie potrzebny.

Ok, poczytam i wrzucę propozycje. Póki co dzięki za dyskusje.

Odnośnik do komentarza

Skoro autor chce takiego co się nie rozsypie to może coś  ze stajni HP ale Probook/elitebook z gwarancją (najlepiej onsite) 3 latka, ew rozszerzenie jej bo są takie możliwości, od Della to samo - Seria Latitude, Lenovo - Seria Thinkpad. Warto też patrzeć na jakieś używki - można wyrwać fajne sprzęty za psi pieniądz.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...