Skocz do zawartości

Wybór smartfona


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam zainwestować trochę w smartfona no le jako że ja się na tym nie znam to liczę że wy mi pomożecie w wyborze jakiegoś modelu.Do wydania mam max 800zł. Więc co do moich wymagań to ma być dość wytrzymały (chodzi o to że ja mam tendencję do przypadkowego upuszczania telefonów ^^), aparat min. 5mpx (żeby ładne zdjęcia robił), ekran 4 cale a resztę to jak uznacie :) Znalazłam  model który wydaje mi się spełniać moje oczekiwania ale wolę też posłuchać opinii innych:LG Swift L5 II

Za wszystkie porady z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 3 tygodnie później...

Wiem, że sprzęt już został wybrany. Jednak może się komuś przydać info dotyczące rozsądnego smartfona w dobrej cenie. Zakupiłem takowy w przeliczeniu na PLN za 550 zł (wraz z kartą sim, oraz zdjęciem blokady simlock). Mowa jest o Motorola Moto G. Wrażenia z użytkowania opisane pod tym adresem http://www.instalki.pl/testy/hardware/13681-moto-g.html :) Jeśli ktoś nie ma możliwości zakupu bezpośrednio w UK lub przez znajomego to pozostaje amazon... jednak z tego co wiem, to wychodzi trochę drożej. Jak dla mnie wszystko w tym sprzęcie jest w porządku. Niektórzy jednak narzekają na aparat, ale to już inna para kaloszy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...