Skocz do zawartości

Proces usługi logowania systemu Windows został nieoczekiwanie zakończony.


sznels

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem jak w temacie zostawię komputer na noc gdy wstaję rano to mam już okno do wybrania profilu - wcześniej takowy problem nie występował. proszę o pomoc 

 

Proces usługi logowania systemu Windows został nieoczekiwanie zakończony.

 

<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">

 

- <System>

  <Provider Name="Microsoft-Windows-Winlogon" Guid="{DBE9B383-7CF3-4331-91CC-A3CB16A3B538}" EventSourceName="Winlogon" />

  <EventID Qualifiers="49152">4005</EventID>

  <Version>0</Version>

  <Level>2</Level>

  <Task>0</Task>

  <Opcode>0</Opcode>

  <Keywords>0x80000000000000</Keywords>

  <TimeCreated SystemTime="2014-01-18T08:16:51.000000000Z" />

  <EventRecordID>113650</EventRecordID>

  <Correlation />

  <Execution ProcessID="0" ThreadID="0" />

  <Channel>Application</Channel>

  <Computer>patryk-Komputer</Computer>

  <Security />

  </System>

 

- <EventData>

  <Binary>1F000000</Binary>

  </EventData>

  </Event>

Zastanawiam się czy wrzucać logi w takim przypadku ale poczekam na informacje czy potrzebne i które ewentualnie wykonać

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Może w pierwszej kolejności popatrz na opis błędu tutaj: KLIK. Sprecyzuj też od kiedy występuje problem, co dokładnie było robione.

 

Dodatkowo: widzę zainstalowany i chyba użyty archaiczny Driver Cleaner Pro. Ten program jest straszliwie stary i z pewnością nie nadaje się do zastosowania na nowoczesnym systemie Windows 7 x64. Można uszkodzić tym system. Czy przypadkiem objawy nie wystąpiły po jego użyciu?

 

 

PS. I usuń wpisy szczątkowe i odpadki adware. Instrukcje w spoilerze.

 

 

 

1. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

AppInit_DLLs: [ ] ()
HKLM\...\Run: [OODefragTray] - C:\Program Files\OO Software\Defrag\oodtray.exe
HKLM-x32\...\Run: [bonus.SSR.FR11] - "C:\Program Files (x86)\ABBYY FineReader 11\Bonus.ScreenshotReader.exe" /autorun
HKLM-x32\...\Run: [mobilegeni daemon] - C:\Program Files (x86)\Mobogenie\DaemonProcess.exe
HKCU\...\Run: [KiesAirMessage] - C:\Program Files (x86)\Samsung\Kies\KiesAirMessage.exe -startup
HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://search.babylon.com/?affID=121845&tt=120613_ndc&babsrc=HP_ss_din2g&mntrId=F2FCBC5FF41BA1DE
SearchScopes: HKCU - DefaultScope {8EEAC88A-079B-4b2c-80C1-7836F79EB40A} URL = http://pl.search.yahoo.com/search?p={searchTerms}&fr=chr-comodo
SearchScopes: HKCU - {0ECDF796-C2DC-4d79-A620-CCE0C0A66CC9} URL = http://www.delta-search.com/?q={searchTerms}&affID=121845&tt=120613_ndc&babsrc=SP_ss&mntrId=F2FCBC5FF41BA1DE
SearchScopes: HKCU - {8EEAC88A-079B-4b2c-80C1-7836F79EB40A} URL = http://pl.search.yahoo.com/search?p={searchTerms}&fr=chr-comodo
FF Extension: No Name - C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\extensions\ffxtlbr@babylon.com [2013-12-10]
S3 lvpepf64; system32\DRIVERS\lv302a64.sys [x]
S3 PID_PEPI; system32\DRIVERS\LV302V64.SYS [x]
C:\Users\patryk\AppData\Local\Temp\*.exe
C:\Users\patryk\AppData\Local\Google

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Przedstaw wynikowy fixlog.txt.

 

2. Wyczyść Firefox z adware: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox. Zakładki i hasła nie zostaną naruszone, ale zainstalowane rozszerzenia trzeba będzie przeinstalować.

 

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Może w pierwszej kolejności popatrz na opis błędu tutaj: KLIK.

Tutaj za bardzo nie rozumiem - co miało by mi to pomóc

Driver Cleaner Pro - użyłem tego programu tylko i wyłączenie do dysku który był stary i próbowałem odzyskać dane na partycji systemowej nie został on użyty gdyż posiadam dysk ssd

 

 

fixlog

 

Jeżeli chodzi o problem główny czyli to ze zostawiam pc na noc i rano wstaje i widzę z komputer tak jakby został ponownie uruchomiony i muszę się logować z powrotem do systemu -

 

Z tego co pamiętam to ten problem chyba ale nie jestem pewien nastąpił po aktualizacjach systemu ( windows update) - pamiętam to był jeszcze bo system aktualizował mi również sterowniki geforce co mnie bardzo dziwiło

Fixlog.txt

Odnośnik do komentarza

sznels, proszę nie pisać posta pod postem, jeśli nikt jeszcze nie odpisał. Chcesz uzupełnić dane, korzystaj z funkcji Edytuj.

 

 

Tutaj za bardzo nie rozumiem - co miało by mi to pomóc

Czy w ogóle to czytałeś? Opis błędu wylicza potencjalne przyczyny błędu i metody ich diagnozowania.

 

 

Z tego co pamiętam to ten problem chyba ale nie jestem pewien nastąpił po aktualizacjach systemu ( windows update) - pamiętam to był jeszcze bo system aktualizował mi również sterowniki geforce co mnie bardzo dziwiło

W systemie są następujące punkty Przywracania systemu:

 

==================== Restore Points =========================

 

11-01-2014 00:01:21 Zaplanowany punkt kontrolny

12-01-2014 18:00:04 Kopia zapasowa systemu Windows

14-01-2014 02:00:11 Windows Update

16-01-2014 02:00:10 Windows Update

 

Jeśli najstarszy z dostępnych pochodzi sprzed usterki, Przywróć system do tego punktu.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...