Skocz do zawartości

Który płatny antywirus? / opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem płatnego antywirusa.

Obecnie używam darmowego AVASTa.

 

Myślałem nad ESETem, F-Secure, Bitdefender.

 

 

Który Waszym zdaniem najlepiej się sprawdzi?

 

Ogólnie sporo komputerów naprawiam a co za tym idzie co chwilę przekładam pendrive na których są wirusy.

 

Zazwyczaj jest tak że jak jestem pewien że jest wirus na pendrive to dostane powiadomienie... a w większości miesięcy żadnych komunikatów o wirusach na stronach/plikach itp.... po testowaniu eseta zawsze coś tam pokazywał. nawet w szkole widzę jak działa eset.

 

 

Czy może jest jakiś inny antywirus, który możecie polecić?

 

 

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 5 tygodni później...

Kaspersky w wersji 2014 bardzo wolno się uruchamia. Nawet support Kaspersky Polska zaleca ( chociaż nieoficjalnie ) powrót do wersji KIS 2013.

Spowolnienie możesz odczuć podczas użytkowania programu ustawiająć wszystkie funkcje na max.

 

ESET jest lżejszy. Uruchamia się szybciej, ale już dwa razy po odpaleniu wyskoczył błąd połączenia z jądrem systemu.

Odnośnik do komentarza

Jak miałem AVAST'a to  0 wirusów wyszukało na dysku a w czasie przeglądania stron to na ok. 10 tys stron www wyskoczyły ze 2 komunikaty + 1 wirus.

Teraz mam tego eseta to wyszukało ponad 80 wirusów (tak wiem ze avast jest darmowy..... ale żeby puścił ponad 80 wirusów?) + co jakiś czas informuje o treściach na stronach, wirusach itp. 

 

Temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...