Skocz do zawartości

AVG Internet Security - Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

W związku z tym, że do jutra można pobrać i zarejestrować AVG Internet Security i otrzymać roczną licencję za free mam pytanie: 

 

     - warto? 

 

Tzn. nie pytam o korzyści handlowe, bo oszczędność na poziomie 50USD to zawsze dobry interes:) Pytam, czy warto i czy w ogóle ma sens instalowanie takiego programu. W zasadzie zawsze ograniczałem się do Aviry lub hmmm niczego :) Teraz wraz z reinstalacją systemu zostałem obdarowany McAfee, który uważam za największe zło świata i w związku z kończącą się licencją - rozglądam się za czymś innym. 

 

Czy ktoś ma doświadczenie z tym produktem AVG i może napisać o nim kilka słów? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Miałem wersje 2013 i 2014.

Generalnie tak: wersja 2013 wywalała mi neta w laptopie, a po jej odinstalowaniu czułem się jakby wczoraj zrobił formata. :o

 

2014 zainstalowałem tylko do testów i w sumie nie powodował żadnych problemów, ale na pierwszy rzut oka nie zmieniło się dużo.

 

AVG nawet w płatnych produktach wciska wszędzie reklamy, interfejs jest kafelkowy i w sumie to tyle można powiedzieć.

 

Większość infekcji bierze się z Pendrive albo podczas nieumyślnego korzystania z netu. Więc lepiej rozważyć zestaw: coś darmowego + MBAM + aktualne programy i system.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A ja powiem, że wart jest zachodu, tzn miałem 2011, 2012, 2013 mam teraz i nie narzekam, program szybko wychwytuje zainfekowane pliki, czy z pendrive czy softu z internetu, dodam że pełno jest teraz syfu, który można pobrac przy okazji, nie miałem przypadku żeby coś rozwaliło system, AVG jest dobry, są oczywiście lepsze, ale jak na lapka to wystarczy, dodaj mbam czy co tam darmowego wolisz i raczej będziesz bezpieczny. Prędkość zarówno inernetu jak i systemu bez zmian, obciążenie jest małe, jak masz możliwość to dołąćż AVG-pctuneup 2014-jest to dobry program, denerwuje tylko sprzątanie jednym kliknięciem, wyrzuca się wówczas z folderu programu te dwa pliki które non stop czyszczą system i po sprawie. Zestaw jest przedni. Z innych polecam avasta najnowszego antywirusa, is jest płatny, ten również z roczną licencją, ale ma niezłe funcje aktualizacji programów tj adobe java itd, zwiększające bezp. systemu-mam na drugim lapku od niedawna. To tyle, jak się postarasz to znajdziesz licencję free AVG do 2018 roku, to fakt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...