Skocz do zawartości

Odzyskanie danych/partycji - przypadkowy format, szybko przerwany


Fr0sT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałem formatować pendriva za pomocą USB Disk Storage Format niestety zamiast pedriva miałem zaznaczoną partycję dysku (zewnętrznego). Po naciśnięciu formatuj szybko przerwałem akcję (i wyciągnąłem wtyczkę dysku), w tym momęcie nie mam dostępu do danych dysk pokazywany jest jako pusty. Czy jest możliwe nadpisanie informacji o patycji i odzyskanie niesformatowanych danych dysku NTSF po nieudanej próbie przerobienia go na fat32?

Czy TestDisk & PhotoRec może pomóc? Komunikat z HDD regenerator: Unable to read device parameters!

Czekam na pomoc ponieważ nie chcę nic więcej napsuć..

 

Może akurat ktoś podpowie w jakim kierunku pójść żeby to naprawić?

:confused:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z racji tego że jestem na FAT32 a pliki miałem w NTSF czy powrócić szybkim formatowaniem na ntsf czy zostawić w fat i próbować odzyskać:

Ontrack Easy Recovery

TestDisk & PhotoRec

Active @ File Recovery :huh:

I czy bawić się w CHDISK lub fixmbr?

 

Wziąłem się za program DMDE program wykrywa 34GB z 700GB dysku tu skopiowałem sektory 1-100 (nie mogłem wgrać pliku przez forum)...

Wzorowałem się na tym (uwaga link do innego forum).

 

Rzucam świeży rzut oka na sytuację, dysk 700GB był podzielony na 3 Partycje 2 zaszyfrowane Trucryptem i 1 zwykłą około 200GB. Właśnie doszło do mnie po obejrzeniu Zarządzania Dyskami że w wyniku Quick Format Fat32 pod Win7 dostał strzała cały dysk... Czy da się jakoś odzyskać Boot Sector dysku czy gdzieś jest zapisane info o partycji aby je odzyskać i nadpisać?? :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...