Skocz do zawartości

Czarny ekran po starcie


matty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam mały problem z windowsem. Posiadam laptopa Samsung NP350E7C z zainstalowanym windowsem 8.1. Laptop chodził przez dłuższy czas bez zarzutów, natomiast dzisiaj podczas uruchomienia laptopa przy ekranie logowania pojawił się komunikat o aktualizacji oprogramowania, więc na chwilę straciłem go z oczu. Następnie zastałem już tylko czarny ekran oraz widoczny kursor. Odnoszę wrażenie, iż windows działa w tle, lecz nie wyświetla się layout. Posiadam możliwość wejścia w tryb recovery oprogramowania Samsunga, lecz punkt przywracania to czysta kopia systemu, a nie chciałbym przywracać systemu do od zera.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam, widzę że post jest z 16.12.2013 - dokładnie tego samego dnia po aktualizacji pojawił się u mnie ten sam problem.

Przywracanie systemu (obojętnie który punkt) kończy się problemem z dostępem do plików, w trybie awaryjnym to samo (próbowałem wszystkich trybów)

Naprawa automatyczna systemu - bez rezultatu, pozostaje wgranie obrazu, którego nie posiadam lub instalacja bez zachowania oprogramowania już zainstalowanego - czyli dużo pracy. Wie ktoś może co powoduje taki problem ?

Może macie jeszcze jakieś pomysły - tu wielka prośba do użytkownika Picasso. W Tobie jedyna nadzieja :)

 

Windows 8.1

Toshiba Portege

 

Pozdrawiam,

   Dockers

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...