Skocz do zawartości

Problem z chrome, a później z systemem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z... no właśnie nie wiem.

Opiszę.

Każdego dnia raz lub dwa razy zawiesza mi się przeglądarka chrome gdy chcę otworzyć facebooka. Nie było by w tym nic uciążliwego gdyby nie to, że p każdym taki zawieszeniu gdy na pulpicie kliknę prawym przyciskiem myszy to pojawiające się okienko menu kontektowego jest ... blade. Dopiero gdy najadę na jakąkolwiek wartość podświetla się normalnie, ale po kliknięciu na to lewym przyciskiem zostaje na stałe to co kliknąłem w tym miejsc (jeżeli zrobi mi się tak to dam screen). Pomaga tylko wylogowanie lub restart komputera. 

 

Zauważyłem, że gdy strona ma się zablokować okienko czat dostaje 2 nawiasy,  

19574695_ashampoo_snap_2013-11-25_12h23m

 

kółko na karcie kręci się cały czas

 

19574696_ashampoo_snap_2013-11-25_12h24m

 

a po chwili otrzymuję komunikat

 

19574697_ashampoo_snap_2013-11-25_12h31m

 

Muszę zamknąć przeglądarkę i otworzyć od nowa, wtedy wszystko działa - ładuje się bez problemu, ale pozostaje problem z menu kontekstowym z prawego kliku.

Dzieje się tak TYLKO na Chrome. Jeżeli po takiej blokadzie nie uruchomię ponownie przeglądarki i strony FB to nawet wylogowanie nie pomaga i problem powraca.

Poprzednio też tak miałem i pomogła... reinstalacja systemu. Niestety, ale nie mam linku do mojego poprzedniego tematu z tym problemem...

OCB?

 

Windows 7x64 Ultimate.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...