Skocz do zawartości

Dziwny problem z myszką


Wojtoo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Piszę, ponieważ wystąpił u mnie pewien problem z moją myszą. Cały dzień działała normalnie, ale jak wróciłem to przestała. Włączyłem komputer, ale wyświetliło mi, że system nie jest w stanie rozpoznać urządzenia USB i nie działa ono poprawnie. Dzieje się tak co chwilę, co chwilę słychać dźwięk podłaczania nowego urządzenia i jego odłączania, a i dymek z komunikatem również wyświetla się co parę sekund. Dodatkowo laser w myszce miga, również z tą samą częstotliwościa co komunikat i dźwięk(ciągle jest laser, a gdy pojawia się komunikat to znika na chwilkę). Sprawdzałem w każdym porcie USB - to samo. Mam laptopa firmy Lenovo G780 Win8 64-bit, a mysz Raptor Gaming LM2. Będe wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Belfegor miał na myśli podmianę myszki na inną i sprawdzenie czy występuje podobny problem. Czasami zdarza się też tak, że sterownik się zacina czy też przestaje odpowiadać na dobre i poprzez menedżer urządzeń można go spróbować z systemu odinstalować i po ponownym uruchomieniu komputera system powinien wykryć urządzenie na nowo i spróbować zainstalować sterownik. Miałem taki problem ale ze sterownikiem karty sieciowej i dopiero wywalenie całkowicie sterownika z systemu i ponowna instalacja pomogła.

Może kolega wejdzie w pasek start i wpisze w polu wyszukiwania "menedżer urządzeń" a po uruchomieniu zrobi screenshota i wstawi na forum?

Odnośnik do komentarza

Obecnie mam inna mysz, i działa ona poprawnie.

W takim razie chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :) Dodatkowo napisałeś, że sprawdzałeś myszkę na innym laptopie i nadal występuje jakiś problem. Wydaje mi się, że jest tak jak napisał Belfegor, myszka po prostu wymaga wymiany a prawdopodobnie padł Ci w niej sensor, skoro sterownik instaluje się bez problemu to problem raczej występuje po stronie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...