Skocz do zawartości

IE11 - nie można zainstalować


rafak

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czyli żeby zainstalować IE11 trzeba się pozbyć firewall'a ?

No to niezłe, wszystkie update do tej pory instalowały mi się z chodzącym Outpost'em.

 

Jak nie wiesz jakie ograniczenia stawiaja programy zabezpieczające to lepiej sie ich pozbyć z systemu. Juz nie jeden odinstalowywał Kaspersky, Eset i co tam sobie życzysz. Osoba prowadząca temat musi sie pozbyć wszelkich blokad, aby byc pewna, że to nie oprogramowanie zabezpieczające powoduje problem. I najlepiej jest zastosować specjalistyczne narzedzia producenta do usunięcia tymczasowego danych programu. Nie zawsze deinstalacja z panelu programów usuwa sterowniki firewalla i antywirusów zastosowanych na naszym systemie.

 

Tu masz kompleksowy temat, opisujący, co zastosować przy danym programie.

 

https://www.fixitpc.pl/topic/8716-skuteczne-usuwanie-programow-antywirusowych/

Odnośnik do komentarza
Małe pytanko....dlaczego w tym przypadku mój Comodo wystarczy dezaktywować a Outposta trzeba do chwilowej kasacji?

 

jest na forum wiele przykładów, że nie wystarczyło deaktywować Comodo. Niesamowite problemy z aktywacją legalnego sytemu. Wcześniejsze wrsje tak miały. Jak poczytacie posty Picasso szybko sie zorientujecie jak wielkie zabezpieczenia niesie ze soba oprogramowanie zabezpieczające. I weźcie pod uwage jedną rzecz barzdo istotna > oprogramowanie zabezpieczające kieruje sie określonymi regułami > jak MS cos wyda szybciej, a oni nie zdążą zinterpretować reguł może paść system. Tak było jakiś czas temu ze słynną wpadką McAfee. Gdzie prawidłowe pliki systemowe zostały wyłączone z akcji wiele kompów zostało zdewastowanych. Trzeba było przywracać stabilna konfigurację. Oczywiście po każdej takiej wpadce są wydawane aktualizacje. A jak wiecie antywirusy, firewalle opierają się na aktualizacjach. jak ktoś wyda nie właściwą - klops.

Browarek > Ty jako stary użyszkodnik > nawiasem miło słyszeć, że żyjesz powinieneś pamiętać co ci zalecałem? Zero zabezpieczeń. System ma być czysty, zaktualizowany i dopiero wtedy antywirusy. Przejechałeś sie kiedyś na tej koncepcji?

 

zeby nie nabijać postów > dzisiaj zaleciłem odinstalowanie IE 9 ponieważ pewna biblioteka IE9 nie jest komnpatybilna z SOLID WORKS. Program jest niezbędny dozycia człowiekowi. I tak się skałada że jego wersja współpracuje z W8. Także z tymi aktualizacjami systemowej przegładarki nie przesadzajmy, szcególnie jak jej nie uzywamy.

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...