Skocz do zawartości

Moderator


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem pociagnąć tematy na temat forum. ;)

 

Co jest grane ja sie pytam? Dawids28 od kilku miesięcy nie udziela żadnej pomocy. Do jasnej cholery, czy mogę dostać jakiekolwiek info na priwa? Nie wiem co sie dzieje i dlatego pytam oficjalnie. Jeśli szczegóły takiego postepowania są ścisle tajne, to ok. Ale na litość boską, tak nie może być, że wchodzę na forum pooglądam i wychodzę.

Dawidzie - odezwij się.

 

pozdro Belfi  :)

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie mam czasu tego prowadzić. Forum mam ustawione od paru lat na stronę startową i stąd mnie widać na liście aktywnych. Informacja o sytuacji poszła do Szefostwa, zapomniałem napisać coś więcej dla ogółu, za co przepraszam.

 

Prawdę powiedziawszy, nie wiem, czy będę miał możliwość wrócić, ale nie wyobrażam sobie prowadzenia wszystkiego z doskoku w wolnych chwilach.

 

Miło Cię widzieć. :)

Odnośnik do komentarza

Prawdę powiedziawszy, nie wiem, czy będę miał możliwość wrócić, ale nie wyobrażam sobie prowadzenia wszystkiego z doskoku w wolnych chwilach.

No kurcze w końcu doczekałem sie odpowiedzi. Dawid nie rób sobie jaj. Wracaj na forum. Kto załatwi lepiej tematy związane z siecią jak ty?

Nie masz czasu prowadzić działu sieci? To ja ci coś powiem > jak masz mało czasu znajdź sobie dodatkowe zajęcie ,wtedy bedziesz miał wystarczająco dużo czasu.

Co wy sobie myslicie? Ze my z Wieskiem i Kolegą Dudysa załatwimy wszystkie tematy? Jesteś fachowcem, znasz się na tych wszystkich routerach i bajerach. Wracaj mi szybciutko. A może wycieczka za ocean tak ci przewróciła w głowie? Nie zostawiaj forum - tyle pracy w nie włozyłeś. Nie godzi sie. Przypomnę Ci Twój post

jeden z pierwszych jak zabiegałeś o funkcję moda na nowym forum. I co teraz? Odpuszczasz? Nie Dawidzie zabraniam. Nie mozna tak zrobić. Jeśli są ważne powody odstapienia od obowiązków należy powiadomić włascicielkę. Wytypować zastepcę. Słowem cokolwiek ale nie zamknąć sie i nie dawać znaku zycia.

 

Ja rozumiem ze mozesz mieć nową pracę, która absorbuje czas. Ale wtedy trzeba z godnością zostawić innym etat moda. Jesteś juz dużym chlopakiem i sam powinieneś ocenić mozliwości. Nie chce na forum figurantów.

Odnośnik do komentarza

Forum mam ustawione od paru lat na stronę startową i stąd mnie widać na liście aktywnych.

Moim zdaniem popełniasz wielki błąd. Nic chyba nie jest bardziej frustrującego dla użytkownika forum który zwraca się o pomoc i z nadzieją na nią czeka. Dosłownie całymi dniami wisi na forum. I widzi od czasu do czasu moderatora ( tu: konkretnie Ciebie). I co? Dopowiedz sobie sam...

Takim działaniem (widocznością wśród zalogowanych) robisz krecią robotę. Uderzasz tym samym w dobre imię forum. No skoro nie masz czasu to chyba należałoby podjąć męską decyzję - tak jak inny moderator z działu Sieci, o ile mnie pamięć nie myli ( w początkowej fazie istnienia forum).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...