Skocz do zawartości

Kolosalny bałagan


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu nie ma na forum właścicielki. Nie wiem, jaki jest powód. Nie wiadomo, czy odpisywać w dziale infekcji, czy dać sobie spokój i zostawić tematy bez odpowiedzi. Człowiek chce działać zgodnie z regulaminem, ale nie moze. Nie mogę patrzeć na narastający każdego dnia, za przeproszeniem burdel. Oczekuję, jako zwykły uzytkownik wyjaśnienia, kiedy bedziesz na forum? Należy mi sie to jak każdemu psu buda.

Ja rozumiem, że są rózne sytuacje życiowe, ale choćby drobna wzmianka (nawet w obcym jezyku) przydałaby sie.

 

Z poważaniem Belfegor

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Dnia 18 listopada zostanę poddana operacji.

 

Wszystko jasne. Zyczę Ci jak najbardziej szybkiego powrotu do zdrowia. Jest mi teraz bardzo żle że zapytałem. Chce żebyś wiedziała, zawsze doceniałem i doceniam Twoją fachowość, ale teraz ważniejsze są dla mnie wyniki określające Twój stan zdrowia.

Chce abys wiedziała jedno > mimo wielu nieporozumień mam do ciebie wielki szacun. Trzymam kciuki. Napisz na PW jeśli coś mogę zrobić.Inaczej Twoje forum nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

@Picasso chyba mogła sama dawno założyć ten temat, przynajmniej Użytkownicy wiedzieli by że nie mogą na razie liczyć na pomoc.

Ja wiedziałam o chorobie @Picasso już 27 października, ale nie zostałam upoważniona do napisania o tym na Forum, więc w tematach pisałam tylko enigmatyczne: "osobiste kłopoty"

 

Szkoda. Inne miałbym wtedy podejście. Inaczej zabierałbym sie do infekcyjnych tematów. Oczywiscie na ile potrafię.

Odnośnik do komentarza

@Picasso

Życzę, by się wszystko udało i szybkiego powrotu do pełni sił.

 

@Belfegor

ZDROWIE to jedyna rzecz, której nie kupisz za pieniądze

WSPARCIE finansowe owszem - powinno być na bieżąco z racji fachowości pomocy świadczonej na forum, a nie jako "chwila dobroci" ...  no chyba, że rzeczywiście masz wiedzę o tym, że @Picasso zbiera na operację .... zbierasz Picasso ?

 

Wsparcie teraz rozumiałabym bardziej jako właśnie pomoc w odpowiedziach na tematy, jako poświęcenie swojego czasu ( oczywiście w ramach posiadanej wiedzy i możliwości)

Odnośnik do komentarza

@Belfegor

ZDROWIE to jedyna rzecz, której nie kupisz za pieniądze

WSPARCIE finansowe owszem - powinno być na bieżąco z racji fachowości pomocy świadczonej na forum, a nie jako "chwila dobroci" ...  no chyba, że rzeczywiście masz wiedzę o tym, że @Picasso zbiera na operację .... zbierasz Picasso ?

 

Nie wiem nic. Domyslam sie tyl;ko najgorszych rzeczy. Zycie mnie nauczyło.

Sama Picasso kiedys powiedziała _ A co zrobicie jak mnie nie będzie?

 

To nie jest podsumowanie z mojej strony. Ale przykra konstatacja, której nie chcę.

 

Luk > Trzymaj się. Ile tylko masz sił.

 

Proszę dostepnego admina o zamknięcie tematu aż sama autorka się wypowie.

Chcąc nie chcąc działamy bez niej i jakis porzadek musi być.

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...